Syndicate System Requirements

” Syndicate “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Syndicate kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Syndicate sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Syndicate oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Syndicate oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Syndicate Nedir?

Syndicate, Starbreeze Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts for Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 tarafından yayınlanan bir cyberpunk birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Çıkış tarihi: 21 Şubat 2012
Besteciler: Johan Althoff; Gustaf Grefberg
Seri: Syndicate
Geliştirici: Starbreeze Studios
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows

Syndicate, Oyunumuz 2069 yılında geçiyor ve Eurocorp’un prototip çipi DART 6’yı kullanan son ajanı olan Miles Kilo’yu yönetiyoruz. Ajanımızın kullandığı DART 6 çipinin değişik özellikleri mevcut. DART 6’yı aktif hale getirdiğimizde çevremizde olan biteni, dijital bir arayüzden görüyoruz. Düşmanlarımızı daha kolay görüyor ve ağır çekimde altedebiliyoruz. Ancak bu arayüzü kısa süreli kullanabiliyorsunuz. Tekrardan dolması için beklemek gerekiyor. Bununla birlikte düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz üç farklı özelliğimiz de bulunuyor. Bunlar Suicide, Backfire ve Persuade. Suicide özelliğiyle düşmanın çipini kendini öldürmesi ve yakın çevresine zarar vermesi için kullanabiliyoruz. Syndicate Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600 / AMD Athlon 64 X2 2.4 Ghz
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4650 / NVIDIA GeForce 8800 GT
  • Depolama: 11 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10,
  • İşlemci: Intel Core 2 i3 2120 / AMD FX 4100 3.0+ Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4650 / NVIDIA GeForce 8800 GT
  • Depolama: 11 GB boş alan

Syndicate oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Syndicate Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Syndicate oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Syndicate oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Syndicate dosya boyutu ?, Syndicate kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Syndicate ne kadar yer kaplar ? Syndicate sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Syndicate oynatır mı ?, Syndicate kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.