The Amazing Spider-Man System Requirements

” The Amazing Spider-Man “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Amazing Spider-Man kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Amazing Spider-Man sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Amazing Spider-Man oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Amazing Spider-Man oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Amazing Spider-Man Nedir?

The Amazing Spider-Man, Marvel Comics karakteri Spider-Man karakterine ve aynı isimli 2012 filmine dayanan açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Beenox tarafından geliştirildi ve Activision tarafından yayınlandı.

Çıkış tarihi: 26 Haziran 2012
Mod: Tek oyunculu oyunTür: Aksiyon-macera oyunu
Platformlar: Android, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, iOS,
Microsoft Windows, Wii U, PlayStation Vita, Nintendo DS, Windows Phone
Geliştiriciler: Gameloft, Beenox, Mercenary Technology
Yayıncılar: Gameloft, Activision

The Amazing Spider-Man‘ın dövüşleri Arkham oyunlarına çok benziyor, şöyle ki; gruplar dolusu serserileri tokatlayorsunuz ve örümcek hissiniz devreye girince gelen saldırılardan sıyrılıyorsunuz ve bölümleri isterseniz de görünmeden sinsi bir şekilde alt edebiliyorsunuz. Oyun adam gibi çalıştığı zamanlarda his gerçekten de çok güzel. The Amazing Spider-Man sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Windows Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / XP SP3 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3800+ İşlemci
 • RAM: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader Model 3.0 Ekran Kartı
 • Hard Disk: 8.1 GB Hard Disk alanı
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ses Kartı

Windows Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / XP SP3 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 2.6 GHz İşlemciRAM: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader Model 3.0 Ekran Kartı
 • Hard Disk: 8.1 GB Hard Disk alanı
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ses Kartı

The Amazing Spider-Man oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Amazing Spider-Man Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Amazing Spider-Man oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Amazing Spider-Man oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Amazing Spider-Man boyutu ?, The Amazing Spider-Man kaç GB ? The Amazing Spider-Man ne kadar yer kaplıyor ? The Amazing Spider-Man sistem tavsiyesi, The Amazing Spider-Man oynatır mı ?, Bilgisayarım The Amazing Spider-Man kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.