The Crew 2 System Requirements

” The Crew 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Crew 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Crew 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Crew 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Crew 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Crew 2 Nedir?

The Crew 2, Mürettebat 2, Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanan açık dünya yarış video oyunu. Bu 2014’ün Mürettebatının devamıdır.

Çıkış tarihi: 31 Mayıs 2018
Tür: Yarış Oyunu
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Ivory Tower, Asobo Studio, Ubisoft Reflections
Yayıncılar: Ubisoft, Ubisoft San Francisco

The Crew 2, Amerikan motor sporları dünyasına adım at, Amerika’nın dört bir yanında yerleri, gökleri ve denizleri keşfet, onlara hükmet. Çok çeşitli arabalar, motorlar, deniz araçları ve uçakları kullan, farklı disiplinlerde diğer yarışçılara meydan oku. Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8.1, 10 (64-bit),
  • İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6100 @ 3.3 GHz,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD HD 7870 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better),
  • Depolama: 40 GB boş alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB) or GTX 970 (4GB) or AMD RX 470 (8GB) or better
  • Depolama: 40 GB boş alan,

The Crew 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Crew 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Crew 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Crew 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Crew 2 dosya boyutu ?, The Crew 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Crew 2 ne kadar yer kaplar ? The Crew 2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Crew 2 oynatır mı ?, The Crew 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.