The Pathless System Requirements

” The Pathless “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Pathless kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Pathless sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Pathless oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Pathless oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-2115C 2.0GHz / AMD Athlon II X3 455
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R5 340 (OEM) or NVIDIA GeForce GT 740
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 15 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-750S 2.4GHz / AMD Phenom II X4 965
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360X or NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 15 GB boş alan

The Pathless Nedir?

The Pathless Laneti bir ormanda efsanevi bir macera. Giant Squid tarafından geliştirilen, Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Aksiyon, Tek Oyunculu oyun The Pathless 2019 yılında çıkış yapmıştır.

Çıkış tarihi: 2019
Geliştirici: Giant Squid
Yayıncı: Annapurna Interactive
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Platformlar: PlayStation 4, Microsoft Windows

ABZÛ’nun yaratıcılarından yeni bir atmosferik macera geliyor: The Pathless.Görevi, yaşadığı dünyayı etkisi altına almış karanlık lanetini yok etmek olan ve okçulukta ustalaşmış Avcı olun. Uçsuz bucaksız ve ormanlarla kaplı gizem dolu bir adayı keşfederken size eşlik eden kartal dostunuzla bağ kurun. Antik harabelerde bulmacaları çözerken destansı savaşlarda becerilerinizi sınayın. Yoldan çıkmış ruhlarla savaşın, ancak ava giderken avlanmamaya dikkat edin. Kartalınızla aranızdaki bağ ve dünyanın kaderi tehlikede.

The Pathless oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Pathless Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Pathless oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Pathless oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Pathless dosya boyutu ?, The Pathless kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Pathless ne kadar yer kaplar ? The Pathless sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Pathless oynatır mı ?, The Pathless kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz