The Saboteur System Requirements

” The Saboteur “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Saboteur kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Saboteur sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Saboteur oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Saboteur oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Saboteur Nedir?

The Saboteur, Sabotajcı, Alman işgali altındaki Fransa’da II. Dünya Savaşı sırasında düzenlenen 2009 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Electronic Arts tarafından yayımlandı ve Pandemic Studios tarafından geliştirilen son oyundu. BlackBerry ve iOS sürümleri, Hands-On Mobile tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Çıkış tarihi: 19 Kasım 2009
Mod: Tek oyunculu oyun
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Geliştiriciler: Pandemic Studios, Hands-On Mobile
Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, iOS, BlackBerry
Yayıncılar: Electronic Arts, Hands-On Mobile

The Saboteur, Nazi işgali altındaki Paris’teki yeminli düşmanlarınızı avlayarak sevdiklerinizin kaybını yaşayın. Sizden her şeyi alanların hayatlarını yok etmek için bu eşsiz dünyada savaşın, tırmanın ve yarışın. Bir video oyununda ilk kez, kadınların seksi olduğu, görevlerin destansı olduğu ve intikamın tatmin edici olduğu 1940’lı Paris’te yaşayan bir sabotajcının keyifsiz dünyasına girin. Her şeyi ondan alan bir Nazi subayında kişisel kurtuluş arayan sokak zorlu İrlandalı bir yarış tamircisi Sean Devlin olarak oynayın. Şimdi, geri ödeme zamanı – Fransız Direnişi, İngiliz istihbaratı, bir silah cephanesi ve kendi sokak zeki ve kaslarının yardımıyla. The Saboteur Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8
 • İşlemci: Core 2 Dual Core yada AMD işlemci 2.4 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7800 GTX / ATI Radeon HD 2600 Pro
 • Depolama: 7 GB boş alan.
 • İlave Notlar: Direct X 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i3 2120 / AMD FX 4100 3.0+ GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 8800 GT / ATI Radeon HD 4800
 • Depolama: 7 GB boş alan.
 • İlave Notlar: Direct X 9.0c

The Saboteur oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Saboteur Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Saboteur oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Saboteur oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Saboteur dosya boyutu ?, The Saboteur kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Saboteur ne kadar yer kaplar ? The Saboteur sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Saboteur oynatır mı ?, The Saboteur kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.