The Settlers System Requirements

” The Settlers “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Settlers kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Settlers sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Settlers oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Settlers oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Settlers Nedir?

The Settlers, ilki 1993 yılında BlueByte firması tarafından Amiga’ya çıkmış gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. “Mikroekonomi” adındaki sistem oyunu daha da gerçekçi hale getirmektedir.

Çıkış Tarihi: 2020
Geliştirici: Blue Byte
Yayıncı: Ubisoft
Tür: Çok Oyunculu, Strateji

The Settlers; Yepyeni bir orta çağ fantastik dünyasında keşfe çıkmak, fethetmek ve yeni adalar kurmak için bilinmeyene doğru yelken açmaya hazırlanın! Yiyecek ve dayanıklılık yeni özelliği ve tasarruf ödülü sistemi ile bilinen oyun mekaniğine getirilen yeni bakış açısını deneyimleyin. The Settlers‘ın orijinal yaratıcısı Volker Wertich yeni yapıma liderlik etmek için geri döndü. Oyun, hiçbir zaman bu kadar canlı, ayrıntı bakımından zengin, derin ve kapsamlı duygusal hikayelere sahip olmamıştı. Tek başınıza oynayın veya heyecan verici çarpışmalar sunan çok oyunculu modun keyfini çıkarın.Gizemli nedenlerle yaşanan yıkıcı bir depremden sonra vatanlarını terk etmek zorunda kalan Yerleşimciler, yeni bir yuva bulma umuduyla bilinmeyene doğru yelken açıyor. Sadece sayısız yeni zorlukla karşılaşmakla kalmayacak, aynı zamanda hayatlarını sonsuza dek değiştirecek kadim bir gizemin parçası olacaklar.Yepyeni bir ortaçağ fantastik dünyasında bilinmeyene doğru yelken açmaya, keşfe çıkmaya, fethetmeye ve yeni adalar kurmaya hazırlanın!Onların maceralarını tek başınıza deneyimleyin veya daha uzun süren eğlence için heyecan verici çarpışmalar sunan yeni çevrimiçi çok oyunculu modda, arkadaşlarınızla oynayın. The Settlers sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 805
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360X or NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 40 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-8370
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 40 GB boş alan

The Settlers oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Settlers Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Settlers oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Settlers oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Settlers dosya boyutu ?, The Settlers kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Settlers ne kadar yer kaplar ? The Settlers sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Settlers oynatır mı ?, The Settlers kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.