The Stanley Parable System Requirements

” The Stanley Parable “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Stanley Parable kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Stanley Parable sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Stanley Parable oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Stanley Parable oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Stanley Parable Nedir?

The Stanley Parable, Davey Wreden tarafından tasarlanan interaktif kurgu türündeki bir video oyunudur. Oyun, ilk olarak 27 Temmuz 2011’de Half-Life 2 için ücretsiz bir mod olarak yayımlandı.

Çıkış tarihi: 27 Temmuz 2011
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştiriciler: Davey Wreden, Galactic Cafe
Tasarımcılar: Davey Wreden, William Pugh
Motorlar: Source, Unity
Platformlar: Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Stanley Parable birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak oynayacaksınız. Bir hikayeyi takip edeceksiniz, Bir seçeneğiniz olacak, başka seçeneğiniz olmayacak. Oyun bitecek, oyun asla bitmeyecek. Çelişki çelişkiyi takip eder, oyunların nasıl çalışması gerektiği kuralları bozulur, sonra tekrar kırılır. Bu dünya anlamanız için yapılmadı. The Stanley Parable Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3 2120 / AMD FX 4100
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

The Stanley Parable oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Stanley Parable Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Stanley Parable oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Stanley Parable oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Stanley Parable dosya boyutu ?, The Stanley Parable kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Stanley Parable ne kadar yer kaplar ? The Stanley Parable sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Stanley Parable oynatır mı ?, The Stanley Parable kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.