The Witcher 3: Wild Hunt System Requirements

” The Witcher 3: Wild Hunt “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. The Witcher 3: Wild Hunt kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! The Witcher 3: Wild Hunt oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. The Witcher 3: Wild Hunt oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Witcher 3: Wild Hunt Nedir?

The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından Kuzey Amerika’da, Namco Bandai Games tarafından ise Avrupa’da yayımcılığı yapılan üçüncü şahıs nişancı türü rol yapma oyunudur. Oyun 19 Mayıs 2015’te yayınlanmıştır.

Çıkış tarihi: 19 Mayıs 2015
Yapımcı: Marek Ziemak
Mod: Tek oyunculu oyun
Ödüller: The Game Award for Game Of The Year
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
Geliştiriciler: CD Projekt, CD Projekt RED

Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etkileyici sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantastik evrende kurulmuş, hikaye odaklı bir açık dünya RPG’sidir. The Witcher’da, tüccar şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilmeyi bekleyen mağaralarla dolu geniş bir açık dünyada bir kehanet çocuğu bulmakla görevli profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia olarak oynuyorsunuz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 (8.1), Windows 10 (64-bit),
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940,
  • Bellek: 6 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870,
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit),
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290,
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan,

The Witcher 3: Wild Hunt oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. The Witcher 3: Wild Hunt Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde The Witcher 3: Wild Hunt oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. The Witcher 3: Wild Hunt oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. The Witcher 3: Wild Hunt dosya boyutu ?, The Witcher 3: Wild Hunt kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, The Witcher 3: Wild Hunt ne kadar yer kaplar ? The Witcher 3: Wild Hunt sistem tavsiyesi, Bilgisayarım The Witcher 3: Wild Hunt oynatır mı ?, The Witcher 3: Wild Hunt kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.