Tides of Existence System Requirements

” Tides of Existence “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Tides of Existence kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Tides of Existence sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Tides of Existence oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Tides of Existence oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Tides of Existence Nedir?

Tides of Existence, Varlığın Gelgitleri ortaçağ kurulumunda bir aksiyon oyunu. Oyuncu, düşmanları ve her türlü yaratığı yenmek için silahları, yetenekleri, ejderhaları ve savaş gemilerini kullanabilir. Oyuncu hikaye boyunca ilerledikçe, yeni zorluklar ele alınmalı ve birçok gizem aydınlatılmalıdır.

Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO,
Geliştirici: Eldarune Games
Yayıncı: Eldarune Games
Çıkış Tarihi: 25 Kas 2019

Tides of Existence, Oyun Tasarımı: Varlığın Gelgitleri, oyuncuya düşmanı yenmek için birçok seçenek sunar. Kılıçları, tatar yaylarını, enerji kalkanını, kancayı ve ejderhaları düşmanları yenmek için kullanabilirsiniz. Görsel: Mevcut Varlıklar, Unity Engine’in geliştiricilere sunduğu tüm gücü kullanır. Bunu başarırken, birçok eski cihazda çalışabilmesi için performans yüksek düzeyde tutulur. Tides of Existence Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 (64-bit)
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Tides of Existence oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Tides of Existence Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Tides of Existence oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Tides of Existence oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Tides of Existence dosya boyutu ?, Tides of Existence kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Tides of Existence ne kadar yer kaplar ? Tides of Existence sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Tides of Existence oynatır mı ?, Tides of Existence kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz