Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine System Requirements

” Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine Nedir?

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, Ubisoft Montreal’deki tamamen yeni bir ekip tarafından geliştirilen üç kişilik bir taktik kooperatif oyunudur. Rainbow Six operatörleri, insan sunucuları ve çevrelerini etkileyen gizemli bir tehdide karşı karşıya gelecekler.

Çıkış tarihi: 2020
Geliştirici: Ubisoft Montreal
Seri: Tom Clancy’s Rainbow Six Serisi
Yayıncı: Ubisoft
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X

Tom Clancy’s Rainbow Six® Quarantine, Rainbow Six Evreni’nin birkaç yıl sonraki geleceğinde geçen üç oyunculu, taktiksel bir eşli oyundur. Tüm insanlığı tehdit eden bilinmeyen bir düşmanla karşı karşıya kalan 3 operatörden oluşan bir ekip olarak Rainbow Six Quarantine’ı oynayın. PS4, Xbox One, PC 2020’de geliyor. Rainbow Six® Siege’in geçen yılki Salgın etkinliği bu grubun tutkunlarını ateşleyen bir kıvılcım oldu ve bundan bir yıl sonra bugün, gerçekten kışkırtıcı bir vizyonla geri döndüler: derin, tamamen yeniden tasarlanmış, eksiksiz bir oyun deneyimi. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 945
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTX 460
 • Depolama: 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11 – 1 GB VRAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7970 / NVIDIA GeForce GTX 670
 • Depolama: 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11 – 2 GB VRAM

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rainbow Six Quarantine Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Rainbow Six Quarantine oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine dosya boyutu ?, Rainbow Six Quarantine kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rainbow Six Quarantine ne kadar yer kaplar ? Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Rainbow Six Quarantine oynatır mı ?, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.