Tom Clancy’s Rainbow Six Siege System Requirements

” Tom Clancy’s Rainbow Six Siege “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Tom Clancy’s Rainbow Six Siege sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Nedir?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, büyük beğeni toplayan birinci şahıs nişancı serisinin ünlü Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından geliştirilen ve yakında çıkacak olan yeni oyunu. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş.

Çıkış tarihi: 1 Aralık 2015
Geliştirici: Ubisoft Montreal
Tür: Birinci şahıs nişancı
Tasarımcılar: Andrew Witts, Daniel Drapeau, Chris Lee
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Yayıncılar: Ubisoft, Ubisoft Milan

Rainbow Six Siege zaman içinde geliştikçe ortaya çıkan yeni strateji ve taktikleri deneyimle. Yeni operatörler, silahlar, cihazlar ve haritalarla gelen her güncelleme ile savaş tarzını da geliştir. Sürekli değişen ortama paralel olarak arkadaşlarınla birlikte sen de kendini değiştir, en deneyimli ve ölümcül operatör sen ol. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle. Rainbow Six Siege Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64bit),
 • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz,
 • Bellek: 6 GB RAM,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM),
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı,
 • Depolama: 61 GB kullanılabilir alan,
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit),
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (or GTX 760 / GTX 960) or AMD Radeon HD 7970 (or R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X),
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı,
 • Depolama: 61 GB kullanılabilir alan,
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible sound card 5.1,

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege boyutu ?, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kaç GB ? Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ne kadar yer kaplar ? Tom Clancy’s Rainbow Six Siege sistem tavsiyesi, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynatır mı ?, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.