Train Station Renovation System Requirements

” Train Station Renovation “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Train Station Renovation kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Train Station Renovation sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Train Station Renovation oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Train Station Renovation oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Train Station Renovation Nedir?

Train Station Renovation, Eski, yıkık bir tren istasyonuna hoş geldiniz. Sana çok eğlenecek bir yer! Tren İstasyonunun Yenilenmesinde, tren istasyonlarının restorasyonu konusunda uzmanlaşmış bir yenileme şirketi olarak oynarsınız.

TÜR: Basit Eğlence, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: Live Motion Games
YAYINCI: Live Motion Games, PlayWay S.A.
SERİ: PlayWay S.A.
ÇIKIŞ TARİHİ: Q1 2020

Train Station Renovation, Oyun terk edilmiş ve yıkılmış tren istasyonlarında ayarlanır, rahatlamak için küçük kırsal olanlarla başlayacak ve nihayetinde metropol alanlarındaki genişleyen tren istasyonlarına meydan okuyacaksınız. Oyun, yavaş yavaş size yeni mekanikler öğreten ve farklı çalışma ortamlarını yönetmenize yardımcı olan 10 haritaya (istasyonlara) ayrılmıştır. Her istasyonun tekrar hayata geçirilebilmesi için temizlenmesi, sabitlenmesi ve eşya ve ekipmanlarla dekore edilmesi gerekir. Train Station Renovation Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10,
 • İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4,
 • Bellek: 4 GB RAM,
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X,
 • DirectX: Sürüm 11,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 10,
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1600,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580,
 • DirectX: Sürüm 11,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,

Train Station Renovation oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Train Station Renovation Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Train Station Renovation oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Train Station Renovation oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Train Station Renovation dosya boyutu ?, Train Station Renovation kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Train Station Renovation ne kadar yer kaplar ? Train Station Renovation sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Train Station Renovation oynatır mı ?, Train Station Renovation kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz