Unity of Command II System Requirements

” Unity of Command II “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Unity of Command II kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Unity of Command II sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Unity of Command II oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Unity of Command II oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Unity of Command 2 Nedir?

Unity of Command 2 Komutanlığın Birliği, tüm zamanların en eleştirel beğeni toplayan strateji oyunlarından birinin devamıdır; bilgisayar savaş oyunlarına ‘mükemmel ağ geçidi’ denilen bir oyun eleştirmeni.

Çıkış tarihi: 12 Kasım 2019
Seri: Unity of Command
Tasarımcı: Tomislav Uzelac
Yayıncı: 2×2 Games
Platform: Microsoft Windows
Geliştiriciler: Croteam, 2×2 Games

Unity of Command 2 Yepyeni bir 3D motor üzerine inşa edilmiş olan oyun, Unity of Command’ın imza sanat tarzını koruyor ve son derece parlak akışkan bir oyun sunuyor. Kolayca erişilebilen ancak ustalaşması zor olan Unity of Command II, 2011’den beri acemi oyuncuları savaşa zorlanan grognard’lara dönüştüren kült klasiklerin merakla beklenen bir devamı.

Komutanlığın Birliği, İkinci Dünya Savaşı sırasında Batı Müttefiklerinin emrini almanıza izin veriyor. Ordunuzun bölümlerini, tedarik ve lojistik hizmetlerini yöneteceksiniz. Komuta Birliğinde ilk defa Savaş Sisiyle yüzleşeceksiniz. Düşman askerlerini ele geçirip düşman birliği pozisyonları hakkında istihbarat toplamak için keşif seferleri başlatarak bilinmeyenleri ortaya çıkarın. Düşman panzerleri, birimlerinizin saldırganlarını ele geçirmeye çalışacak – toplanıp geri adım atmak! Unity of Command 2 Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 7, 8, 8.1, 10 64-bit,
 • İşlemci: Dual core processor,
 • Bellek: 4 GB RAM,
 • Ekran Kartı: OpenGL 3.3+ supporting GPU with 1GB VRAM,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,
 • İlave Notlar: Düşük ayarlar için optimize edilmiştir. / 30FPS @ 720p,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit,
 • İşlemci: 6th Nesil Intel® Core™ i5 İşlemci veya AMD eşdeğeri,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 or AMD equivalent,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,
 • İlave Notlar: Yüksek ayarlar için optimize edilmiştir. / 60FPS @ 1080p,

Unity of Command 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Unity of Command 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Unity of Command 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Unity of Command 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Unity of Command 2 boyutu ?, Unity of Command 2 kaç GB ? Unity of Command 2 ne kadar yer kaplıyor ? Unity of Command 2 sistem tavsiyesi, Unity of Command 2 oynatır mı ?, Bilgisayarım Unity of Command 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz