Vikings: Wolves of Midgard System Requirements

” Vikings: Wolves of Midgard “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Vikings: Wolves of Midgard kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Vikings: Wolves of Midgard sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Vikings: Wolves of Midgard oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Vikings: Wolves of Midgard oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Vikings: Wolves of Midgard Nedir?

Vikings: Wolves of Midgard, Slovak studio Games Farm tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. İskandinav mitolojisinden esinlenen bir fantezi dünyasında geçiyor.

Çıkış tarihi: 24 Mart 2017
Tür: Aksiyon Rol Yapma Oyunu
Geliştirici: Games Farm
Motor: Unity
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Vikings: Wolves of Midgard, Vikinglerin mitolojisine ve tarihine dayanan, ancak fantastik bir bükülmeye sahip bir dünya olan Midgard Kıyılarına götürür. Fimbulwinter’ın soğuk algınlığından kurtulmaya çalışırken korkunç Jotan, korkunç ölümsüzlük ordularıyla ve Ragnarok canavarlarıyla savaşın. Ragnarok. Efsaneye göre, en soğuk kış inince, Jotan Asgard’ın Tanrılarına karşı intikamını almaya geri dönecek. Dünya azme yolunda ve Midgard’ın kaderi dengede duruyor. Ancak Ateş ve Don Devleri ordularını birleştirmeye başladığında, Midgard’ın Kurtları olan Ulfung’un klanıyla karşılaşırlar. Vikings: Wolves of Midgard Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Compatible 2.1 GHz Dual Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Vikings: Wolves of Midgard oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Vikings: Wolves of Midgard Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Vikings: Wolves of Midgard oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Vikings: Wolves of Midgard oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Vikings: Wolves of Midgard dosya boyutu ?, Vikings: Wolves of Midgard kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Vikings: Wolves of Midgard ne kadar yer kaplar ? Vikings: Wolves of Midgard sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Vikings: Wolves of Midgard oynatır mı ?, Vikings: Wolves of Midgard kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.