Warcraft III: Reforged System Requirements

” Warcraft III: Reforged “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Warcraft III: Reforged kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Warcraft III: Reforged sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Warcraft III: Reforged oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Warcraft III: Reforged oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Warcraft III: Reforged Nedir?

Warcraft 3: Reforged, 2003 gerçek zamanlı strateji video oyunu Warcraft III: Kaos Hükümdarlığı ve genişlemesi Frozen Throne’un yenilenmiş bir sürümüdür.

Çıkış tarihi: 2019
Tasarım: Matt Moris
Geliştirici: Blizzard Entertainment
Yayıncı: Blizzard Entertainment
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: Microsoft Windows, Mac OS

Warcraft III: Reforged, gerçek zamanlı strateji klasiğinin tamamen yeniden tasarlanmasıdır. Artık her zamankinden daha çarpıcı ve hatırlatıcı olan Warcraft’ın destansı başlangıç ​​hikayelerini yaşayın. En yeni modelleme ve renderlemeyi entegre ederek Warcraft III’teki tüm kahramanları, birimleri, binaları ve ortamları sıfırdan yeniden oluşturduk. Azeroth’u daha önce hiç böyle görmedin.
Warcraft III: Reign of Chaos ve Frozen Throne olaylarını yeniden yaşayın. İttifaklar değiştikçe ve kültürler acımasız çatışmalarda çatışırken gizemli gece elflerine, sinsi ölümsüz, vahşi orklara ve asil insanlara komuta edin. Warcraft III: Reforged Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
 • İşlemci: Intel Pentium D 805 2.67GHz / AMD Athlon 64 X2
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3650 / NVIDIA GeForce 6800 GT
 • Depolama: 3 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9 sürümü.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E7400 / AMD Athlon 64 X2 5600+
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 2600 Pro / NVIDIA GeForce 8600 GTS
 • Depolama: 3 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9 sürümü.

Warcraft III: Reforged oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Warcraft III: Reforged Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Warcraft III: Reforged oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Warcraft III: Reforged oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Warcraft III: Reforged dosya boyutu ?, Warcraft III: Reforged kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Warcraft III: Reforged ne kadar yer kaplar ? Warcraft III: Reforged sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Warcraft III: Reforged oynatır mı ?, Warcraft III: Reforged kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.