Wedding Designer System Requirements

” Wedding Designer “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Wedding Designer kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Wedding Designer sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Wedding Designer oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Wedding Designer oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Wedding Designer Nedir?

Wedding Designer, alışılmadık yerlerde düğün organize ile uğraşan bir ajans simülatörü. Her genç çift törenlerinin sonsuza dek hatırlanmasını ister. Bazıları modaya uygun yerler, diğerleri özgünlük ve benzersizliği arar. Hayal gücü önemlidir. Yüzlerce ajansın garanti ettiği lüks ekstralar, smokin ve beyaz renkte garsonlarla zarif bir balo salonunda bir düğün.

Tür: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Strateji
Geliştirici:
Forestlight Games
Yayıncı: PlayWay S.A., Forestlight Games
Çıkış tarihi: 2020

Wedding Designer, En önemlisi büyük kataloglardan seçilen eklemeler değil, hayal gücümüz ve hiçbir şeyden bir şey inşa etme yeteneğimizdir. Bu tür yerlerdeki birçok şey, düğün konukları için benzersiz masalar, sandalyeler, çardaklar, iç tasarım öğeleri veya turistik mekanlar oluşturmak için kullanılabilir. Tabii ki, sadece hayal gücü ve titizlik belirleyici olmayacaktır, çünkü burada, gerçek dünyada olduğu gibi para sayılır. Birincisi, onlar için neler yapabileceğimize karar verecek genç çiftin bütçesini belirlemek ve nihayetinde daha fazla zorlukla baş edebilmek için kazançlarımızı hesaplamak. Wedding Designer Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz / AMD FX-4100 @3.6 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 650 / AMD Radeon HD 7770
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-8600K @ 3.0 GHz / AMD FX-6300 @3.6 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 950 / AMD Radeon R7 250
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Wedding Designer oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Wedding Designer Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Wedding Designer oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Wedding Designer oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Wedding Designer dosya boyutu ?, Wedding Designer kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Wedding Designer ne kadar yer kaplar ? Wedding Designer sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Wedding Designer oynatır mı ?, Wedding Designer kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz