World of Tanks Blitz System Requirements

” World of Tanks Blitz “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. World of Tanks Blitz kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel World of Tanks Blitz sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! World of Tanks Blitz oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. World of Tanks Blitz oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

World of Tanks Blitz Nedir?

World of Tanks Blitz, Efsanevi tank avlama oyunuyla tanışın. 100 milyondan fazla oyuncuya katılın! 7’ye 7 ekip savaşlarında ister tek başınıza, ister arkadaşlarınızla birlikte savaşın, zırhlı araçlar araştırın ve geliştirin, farklı taktikler deneyin ve zaferler kazanın. Bir tank seçin ve savaşa atılın!

Çıkış tarihi: Mayıs 2014
Geliştirici: Wargaming
Tasarımcı: Stepan Drozd
Yayıncılar: Wargaming, Wargaming Group
Platformlar: Android, Microsoft Windows, iOS, Windows 10, Mac OS

World of Tanks Blitz, Dev bir tank dünyası. Tarihsel araçların ve diğer sevilen evrenlerden modellerin savaş alanında karşılaşmalarına tanık olun. Oyun 300’den fazla özel araca sahiptir! Farklı kiplerde ve 23’nin üzerinde oyun konumunda dinamik 7’ye 7 savaşlar. Hiçbir savaş tahmin edilemez: sonuç size ve ekibinize bağlıdır.Geliştirilmiş ilerleme sistemi ile Seviye I hafif tanklardan muazzam Seviye X ağır tanklara kadar tam bir araç yelpazesini araştırın. Topları değiştirin, donanım takın, kamuflaj uygulayın, aracınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde düzenleyin. World of Tanks Blitz Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.0, 8.1, 10 
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 compliant video card with 256 MB RAM
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 compliant video card with 1 GB RAM
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

World of Tanks Blitz oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. World of Tanks Blitz Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde World of Tanks Blitz oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. World of Tanks Blitz oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. World of Tanks Blitz dosya boyutu ?, World of Tanks Blitz kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, World of Tanks Blitz ne kadar yer kaplar ? World of Tanks Blitz sistem tavsiyesi, Bilgisayarım World of Tanks Blitz oynatır mı ?, World of Tanks Blitz kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.