WRATH: Aeon of Ruin System Requirements

” WRATH: Aeon of Ruin “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. WRATH: Aeon of Ruin kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel WRATH: Aeon of Ruin sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! WRATH: Aeon of Ruin oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. WRATH: Aeon of Ruin oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

WRATH: Aeon of Ruin Nedir?

WRATH: Aeon of Ruin, Amerikan stüdyoları KillPixel tarafından geliştirilen ve 3D Realms ve 1C Entertainment tarafından yayınlanan yaklaşan birinci şahıs bir shooter video oyunudur.

Çıkış tarihi: 2019
Motor: Quake motoru
Besteciler: Andrew Hulshult
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: 3D Realms, KillPixel
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One,
Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Sen Yabancı’sın. Eskimeyen Deniz’in akıntılarında sürüklenirken şimdi kendini ölmekte olan bir dünyanın kıyılarında buldun. Boğucu karanlığın arasından beyazlara bürünmüş Kayıp Ruhların Rehberi adlı bir figür karşında beliriyor ve seni Eski Dünyanın Muhafızlarından kalanları avlamakla görevlendiriyor. Antik harabeleri keşfetmek, kayıp sırları açığa çıkarmak ve derinlerde gizlenen korkularla mücadele etmek için bu engin ve kasvetli yolculuğa başlamalısın. Efsanevi Quake 1 teknolojisi ile geliştirilen WRATH, 90’ların en sevilen oyunlarından ilham alıyor. WRATH, zamanın eskitemediği DOOM, QUAKE, DUKE NUKEM 3D, BLOOD, UNREAL ve HEXEN gibi klasik oyunların tasarımını benimsiyor ve bunları 21. yüzyıla taşıyor. WRATH’ın dünyası etkileyici savaş mekanikleri, kapsamlı mekanlar ve büyüleyici hikayelerle dolu. Aynı ilham aldığı oyunlardaki gibi özgün ve mest edici bir deneyim yaşatmak adına her unsur ustalıkla birbirine bağlandı. WRATH: Aeon of Ruin Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 7/8/8.1/10
 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7950GT
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3 3.2 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 710GT
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

WRATH: Aeon of Ruin oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. WRATH: Aeon of Ruin Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde WRATH: Aeon of Ruin oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. WRATH: Aeon of Ruin oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. WRATH: Aeon of Ruin dosya boyutu ?, WRATH: Aeon of Ruin kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, WRATH: Aeon of Ruin ne kadar yer kaplar ? WRATH: Aeon of Ruin sistem tavsiyesi, Bilgisayarım WRATH: Aeon of Ruin oynatır mı ?, WRATH: Aeon of Ruin kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz