Wreckfest System Requirements

” Wreckfest “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Wreckfest kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Wreckfest sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Wreckfest oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Wreckfest oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Wreckfest Nedir?

Wreckfest, Bugbear Entertainment tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan yarış video oyunu. Wreckfest, FlatOut serisinin manevi ardılı ve FlatOut, Destruction Derby ile kült 1989 PC yarışçısı Street Rod arasında geçen bir şey olarak tanımlandı.

Çıkış tarihi: 15 Ocak 2014
Tasarımcı: Janne Suur-Näkki
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Bugbear Entertainment, Bugbear
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Türler: Yarış Oyunu

Destansı çarpışmaları, bitiş çizgisine doğru başa baş mücadeleleri ve metal bükülmesinin yepyeni yollarını bekleyin. Bunlar sadece Wreckfest‘te ulaşılabilen, hayatta bir kez karşılaşılabilecek anlardır, oyunun fizik simülasyonu size FlatOut 1 & 2’yi sunan efsanevi geliştirici Bugbear tarafından tasarlandı! Wreckfest, çok sayıda yükseltme ve özelleştirme seçeneği sunuyor. İster bir sonraki yıkım derbinize güçlendirilmiş tamponlar, rulo kafesler, yan koruyucular ve daha pek çok şey ile hazırlanın ya da ister arabanızı hava filtreleri, eksantrik milleri, yakıt sistemleri, vb. gibi motor performans parçalarıyla bir sonraki yarışa sokun. Wreckfest en iyi rekabetçi motor sporları oyunu olmak için tasarlandı… Wreckfest PC sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: Intel® Core™2 Duo 2.7 GHz or AMD equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce® GTX™ 460 or AMD Radeon™ HD 6850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (32/64-bit)
 • İşlemci: Intel® Core™ i5 3.0 GHz or AMD equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX™ 970 or AMD Radeon™ R9 380X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Wreckfest oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Wreckfest Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Wreckfest oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Wreckfest oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Wreckfest dosya boyutu ?, Wreckfest kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Wreckfest ne kadar yer kaplar ? Wreckfest sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Wreckfest oynatır mı ?, Wreckfest kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.