911 Operator System Requirements

” 911 Operator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. 911 Operator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel 911 Operator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! 911 Operator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. 911 Operator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

911 Operator Nedir?

911 Operator, Polonyalı stüdyo Jutsu Games tarafından geliştirilen ve PlayWay tarafından yayınlanan bir 2017 simülasyon video oyunudur. Şehrinizde meydana gelebilecek yeni olayları çözmek için ekiplerinize ek acil durum taşıtları ve ekipmanları ekleyin. Hepsi temel versiyonda mevcut değil!

Çıkış tarihi: 24 Şubat 2017
Mod: Tek oyunculu oyun
Tür: Simülasyon Oyunu
Geliştiriciler: Jutsu Games, SONKA S.A.
Platformlar: Android, PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One,
Nintendo Switch, Linux, iOS, macOS, Mac OS
Yayıncılar: Games Operators, PlayWay, Code Horizon, Games Operators S.A

911 OPERATOR ‘de, gelen çağrılarla hızla ilgilenmesi gereken bir acil durum görevlisinin rolünü üstlenirsiniz. Göreviniz sadece çağrıları cevaplamak değil, aynı zamanda durumlara uygun yanıtlar vermenizi gerektirir – bazen ilk yardım talimatlarını vermek yeterlidir, diğer zamanlarda bir polis, itfaiye ya da sağlık görevlilerinin müdahalesinin yapılması zorunlu olabiliyor. Dikkatli olun, karşı taraftaki kişinin ölmekte olan bir kızın babası , öngörülemeyen bir terörist ya da sadece bir şaka olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Tüm bunların üstesinden gelebilir misin? 911 Operator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 3 GHz
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 Mb
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

911 Operator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. 911 Operator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde 911 Operator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. 911 Operator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. 911 Operator dosya boyutu ?, 911 Operator kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, 911 Operator ne kadar yer kaplar ? 911 Operator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım 911 Operator oynatır mı ?, 911 Operator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.