Alaloth – Champions of The Four Kingdoms System Requirements

” Alaloth – Champions of The Four Kingdoms “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Alaloth – Champions of The Four Kingdoms kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Alaloth – Champions of The Four Kingdoms sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Alaloth – Champions of The Four Kingdoms Nedir?

Alaloth – Champions of The Four Kingdoms, RPG kıdemli Chris Avellone ile işbirliği içinde yaratılan canlı bir fantezi dünyasında yer alan Alaloth, derin bir anlatıyla hızlı tempolu bir aksiyon sunarak, ARPG dinamiklerini harika klasiklerden ve modern şaheserlerden esinlenen beceri tabanlı bir oyun ile yeni bir seviyeye getiriyor.

BAŞLIK: Alaloth – Champions of The Four Kingdoms
TÜR: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Strateji
GELİŞTİRİCİ: Gamera Interactive
YAYINCI: All in! Games
SERİ: All in! Games
ÇIKIŞ TARİHİ: 2020

Alaloth – Four Kingdoms Champions, Baldur’s Gate ve Eternity Pillars gibi klasiklerden esinlenen beceri odaklı bir ARPG oyunudur. Ortaçağ’ın en karanlık dönemine benzeyen zengin bir fantezi dünyasında yer alan oyun, derin bir anlatıyla hızlı tempolu aksiyon sunuyor. Alaloth, panteonunu açıp ölümlü alemlere gelen karanlık bir tanrıdır. Orada, insanların, orkların, elflerin ve cücelerin dört büyük krallığının kesiştiği Fırtına Vadisi’nde hapsedilmiş yatıyor. Vadinin kalbinden, bu dünyayı ev olarak adlandıran herkes için herhangi bir umut ışığını söndürmeye kararlı olan krallıklar boyunca kötülük yayıyor.Alaloth – Champions of The Four Kingdoms Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3 2100 / AMD Phenom X2 550
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 / AMD Radeon 7970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 6600 / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 / AMD Radeon 7970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Alaloth – Champions of The Four Kingdoms Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Alaloth kaç GB ekran kartı ister?, Champions of The Four Kingdoms kaç GB RAM ister?, Alaloth kaç GB yer tutar?, Alaloth – Champions of The Four Kingdoms dosya boyutu ?, Alaloth – Champions of The Four Kingdoms kaç GB ?, Alaloth – Champions of The Four Kingdoms ne kadar yer kaplar ? Alaloth sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Alaloth – Champions of The Four Kingdoms oynatır mı ?, Alaloth kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.