As Far As The Eye System Requirements

” As Far As The Eye “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. As Far As The Eye kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel As Far As The Eye sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! As Far As The Eye oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. As Far As The Eye oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

As Far As The Eye Nedir?

As Far As The Eye, Gezici bir köy inşa edin ve kabilenizle The Eye adlı dünyanın merkezine doğru seyahat edin. Bu roguelike sıra tabanlı kaynak yönetimi oyunu, prosedürel durumlardan, doğal olaylardan, beceri ağaçlarından ve zor seçimlerden oluşur. Harekete hazır mısın?

BAŞLIK: As Far As The Eye
TÜR: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Strateji
GELİŞTİRİCİ: Unexpected
YAYINCI: Goblinz Studio, Maple Whispering Limited
SERİ: GoblinzStudio, Unexpected
ÇIKIŞ TARİHİ: 10 Eylül 2020

As Far As The Eye, Dünyanın merkezine ulaşması gereken bir kabile olan Öğrencilere rehberlik eden rüzgar olarak oynuyorsunuz. Kaynaklarını, binalarını ve yaşamlarını yönetmeniz gerekecek. Dünya sular altında kalmadan önce tarım, zanaat, bilimsel ve mistik araştırmalar yoluyla daha akıllı olmalarına yardımcı olun. Yine de dikkatli olun, kabilenizi mükemmel bir şekilde yönetmeli ve açlıktan ölmediklerinden veya sular tarafından şaşırtılmadıklarından emin olmalısınız. Oyun, sıra tabanlı göçebe bir şehir kurucusudur. Yöntemsel olarak oluşturulmuş bir yolculuğa başlayın ve durduktan sonra durduktan sonra Göz’e kadar hayatta kalın. As Far As The Eye Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E4300 / AMD Athlon Dual Core 4450e
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX / Intel HD 4600 / Radeon HD 3850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 6600 / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

As Far As The Eye oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. As Far As The Eye Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde As Far As The Eye oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. As Far As The Eye oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. As Far As The Eye kaç GB ekran kartı ister?, As Far As The Eye kaç GB RAM ister?, As Far As The Eye kaç GB yer tutar?, As Far As The Eye dosya boyutu ?, As Far As The Eye kaç GB ?, As Far As The Eye ne kadar yer kaplar ? As Far As The Eye sistem tavsiyesi, Bilgisayarım As Far As The Eye oynatır mı ?, As Far As The Eye kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.