Balsa Model Flight Simulator System Requirements

” Balsa Model Flight Simulator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Balsa Model Flight Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Balsa Model Flight Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Balsa Model Flight Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Balsa Model Flight Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Balsa Model Flight Simulator Nedir?

Balsa Model Flight Simulator, model uçaklar tasarlayabileceğiniz, inşa edebileceğiniz, uçabileceğiniz ve savaşabileceğiniz güçlü bir düzenleyiciye sahip ayrıntılı bir Model Uçuş Simülatörüdür. Kerbal Space Program’ın yaratıcısı tarafından geliştirilen Balsa, eşi benzeri olmayan sanal bir uçuş deneyimidir.

BAŞLIK: Balsa Model Flight Simulator
TÜR: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Erken Erişim
GELİŞTİRİCİ: Floating Origin Interactive
YAYINCI: The Irregular Corporation
SERİ: The Irregular Corporation
ÇIKIŞ TARİHİ: 2020

Balsa Model Flight Simulator, Oyun İçi Araç Düzenleyici – Pratik, sezgisel bir şekilde birbirine geçen parçaları kullanarak hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturun. Tasarımlarınızı Boyayın ve Özelleştirin – Balsa’nın Araç Editörü, araçlarınızı tamamen kendinize ait hale getirmek için yalnızca oluşturmanıza değil, aynı zamanda çıkartmaları boyamanıza ve uygulamanıza olanak tanır. Fizik tabanlı bir uçuş modeli, tasarımlarınızın uçarken (ve çarparken) gerçekçi davranmasını sağlar. Tek oyunculu kariyer modu – çeşitli haritalarda çeşitli zorlukların üstesinden gelin ve uçağınızı daha da iyileştirmek için para kazanın. Becerilerinizi geliştirebileceğiniz veya daha rahat bir uçuş deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz uçuş sanal alan modu. Paintball Combat – Model ölçekli paintball it dalaşlarında hava savaş makinenizi oluşturun ve diğer oyunculara karşı kullanın. Balsa Model Flight Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Geforce GTX 900 series
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7 / AMD Ryzen 7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Geforce GTX 10X0 Series
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Balsa Model Flight Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Balsa Model Flight Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Balsa Model Flight Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Balsa Model Flight Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Balsa Model Flight Simulator kaç GB ekran kartı ister?, Balsa Model Flight Simulator kaç GB RAM ister?, Balsa Model Flight Simulator kaç GB yer tutar?, Balsa Model Flight Simulator dosya boyutu ?, Balsa Model Flight Simulator kaç GB ?, Balsa Model Flight Simulator ne kadar yer kaplar ? Balsa Model Flight Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Balsa Model Flight Simulator oynatır mı ?, Balsa Model Flight Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.