ElectriX: Electro Mechanic Simulator System Requirements

” ElectriX: Electro Mechanic Simulator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel ElectriX: Electro Mechanic Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! ElectriX: Electro Mechanic Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. ElectriX: Electro Mechanic Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

ElectriX: Electro Mechanic Simulator Nedir?

ElectriX: Electro Mechanic Simulator – karanlık bir komplo bükümü ile elektronik ekipman onarımının simülasyon oyunu. Oyunda konsollar, bilgisayarlar, cep telefonları ve diğer elektronik cihazlar gibi modern ve retro elektronik cihazları düzeltebileceğiz.

BAŞLIK: ElectriX: Electro Mechanic Simulator
TÜR: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: SimFabric
YAYINCI: SimFabric
SERİ: SimFabric
ÇIKIŞ TARİHİ: 2020

ElectriX: Electro Mechanic Simulator, 100’den fazla farklı cihaza oynatıcıyı düzeltmek için cilt permütasyonlarına sahip 40’tan fazla benzersiz cihaz – Yakınlaştır ve her parçayı yakından izle – Sadece görev boyunca yolunuzu tıklatamazsınız, bir şeyi frenlememeye dikkat etmelisiniz – Parçaları durumunu görmek için inceleyin – maliyetler müşterinin beklediğinden daha büyükse, siparişi iptal edebilir veya daha büyük bütçe isteyebilirsiniz – Lehimli kırık parçalar – kendi eşyalarınızı projelendirin ve oluşturun. Eğer işe yararsa, size kalmış – Eski cihazları satın alın ve daha iyi bir fiyata satmak için onarın – Kırık elektronik parçalar satın alın ve daha sonra kullanmak üzere parçalar için hurdaya ayırın. ElectriX: Electro Mechanic Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3 2120 / AMD FX 4100
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GT 730 / AMD Radeon R7 240
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 6600 / AMD Ryzen 5 2600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 / AMD Radeon RX 580
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

ElectriX: Electro Mechanic Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. ElectriX: Electro Mechanic Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde ElectriX: Electro Mechanic Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. ElectriX: Electro Mechanic Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaç GB ekran kartı ister?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaç GB RAM ister?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaç GB yer tutar?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator dosya boyutu ?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaç GB ?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator ne kadar yer kaplar ? ElectriX: Electro Mechanic Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım ElectriX: Electro Mechanic Simulator oynatır mı ?, ElectriX: Electro Mechanic Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.