Escape from Tarkov System Requirements

” Escape from Tarkov “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Escape from Tarkov kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Escape from Tarkov sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Escape from Tarkov oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Escape from Tarkov oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Escape from Tarkov Nedir?

Escape from Tarkov, Rus stüdyosu Battlestate Games tarafından geliştirilen bir Aksiyon-Rol Yapma/Simülasyon oyunudur. Oyunun kapalı alfası, seçilmiş bir grup oyuncuya 4 Ağustos 2016 tarihinde açıldı.

Motor: Unity
Geliştirici: Battlestate Games
Yayıncı: Battlestate Games
Platformlar: Microsoft Windows, Mac OS
Modlar: Çizgisellik, Çok oyunculu oyun, Ölüm karşılaşması
Türler: Aksiyon Rol Yapma Oyunu, Taktiksel Nişancı Oyunu, Simülasyon Oyunu
Çıkış tarihi: 4 Ağustos 2016

Escape to Tarkov, MMO özellikleri ve hikayeye dayalı bir izlenim yolu ile, hardcore ve gerçekçi bir çevrimiçi birinci şahıs aksiyon RPG / Simülatörüdür. Her geçen gün Norvinsk bölgesindeki durum gittikçe daha karmaşık hale geliyor. Tarkov’daki aralıksız savaş büyük paniğe yol açtı; Yerel nüfus şehirden kaçtı, ama kalanlar servetlerini başkalarının pahasına iyileştirmek istiyorlar. Yeni gerçekliği kabul ettikten sonra, vahşi Tarkov yerliler – “Scavs” iyi silahlı çetelere akın etti ve şehrin yeniden dağıtımına başladı. Günümüzde Tarkov, farklı gruplar tarafından kontrol edilen görünmeyen sınırlarla ayrılıyor. Açgözlü açgözlü silahlılar, sivillerin öldürülmesi ve iki özel askeri şirketle doğrudan karşı karşıya gelmesi de dahil olmak üzere, yollarını bulmak için herhangi bir uzunluğa gidecekti. Oyuncular, Tarkov çatışmasının ilk aşamasında hayatta kalan paralı askerlerden birinin derisinde yaşamak zorunda kalacaklar. Taraflardan birini seçtikten sonra – USEC veya BEAR – oyuncunun karakteri şehirden çıkmaya başlar. Tarkov BM ve Rus ordusu tarafından mühürlendi, tedarik zincirleri kesildi, operasyonel komuta ile iletişim kayboldu ve bu koşullarda herkesin ne yapacağını ve kaos baskın metropolden nasıl çıkılacağını kendi seçimlerini yapması gerekiyor. Escape from Tarkov Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo i3 2.4 GHz veya AMD Athlon 2.6 GHz.
 • Bellek: 6 GB RAM.
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 veya AMD Radeon HD 6850
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir boş alan
 • Direct X: Directx 9

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 Six-Core
 • Bellek: 8 GB RAM.
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon R7 360
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir boş alan
 • Direct X: Directx 11

Escape from Tarkov oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Escape from Tarkov Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Escape from Tarkov oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Escape from Tarkov oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Escape from Tarkov dosya boyutu ?, Escape from Tarkov kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Escape from Tarkov ne kadar yer kaplar ? Escape from Tarkov sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Escape from Tarkov oynatır mı ?, Escape from Tarkov kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.