Fallout Shelter System Requirements

” Fallout Shelter “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Fallout Shelter kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Fallout Shelter sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Fallout Shelter oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Fallout Shelter oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Fallout Shelter Nedir?

Fallout Shelter, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen, Behavior Interactive’in yardımıyla ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ücretsiz oynanabilen bir simülasyon video oyunudur.

Çıkış tarihi: 14 Haziran 2015
Mod: Tek oyunculu oyun
Tür: İnşaat ve yönetim simülasyonu
Geliştiriciler: Behaviour Interactive, Bethesda Game Studios
Platformlar: Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, iOS, Xbox One, Microsoft Windows
Tasarımcılar: Istvan Pely, Emmanuelle Hardy-Senecal, Tomas Henriquez, Janick Neveu

Fallout Shelter, Vault-Tec’in son teknoloji ürünü yeraltı Kasası’nı kontrol etmenizi sağlar. Mükemmel Kasayı inşa edin, Konut sakinlerinizi mutlu tutun ve onları Çorak Toprakların tehlikelerinden koruyun. Daha parlak bir gelecek yaratın… yeraltında! 2.000 metrelik anakaranın altındaki bir kazıları Vault Life’ın resmine dönüştürmek için çeşitli modern odalardan birini seçin. Konut sakinlerinizi tanıyın ve onları mutluluğa götürün. İdeal işlerini bulun ve gelişmelerini izleyin. Yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafetler, silahlar ve eğitim sağlayın. Fallout Shelter Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9550 / AMD Phenom II x2 560
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 250 / AMD Radeon HD 6970
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2120 / AMD FX 4100
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 710 / AMD Radeon R5 230
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Fallout Shelter oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Fallout Shelter Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Fallout Shelter oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Fallout Shelter oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Fallout Shelter dosya boyutu ?, Fallout Shelter kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Fallout Shelter ne kadar yer kaplar ? Fallout Shelter sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Fallout Shelter oynatır mı ?, Fallout Shelter kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.