blank
- Advertisement -

Farming Simulator 20 System Requirements

Farming Simulator 20, FS 20 sistem gereksinimleri nedir?. Farming Simulator 20 – FS 20 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel FS 20 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Farming Simulator 20 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Farming Simulator 20 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Farming Simulator 20 Nedir?

Farming Simulator 20 ( FS 20 ) ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Çıkış tarihi: 3 Aralık 2019
Geliştirici: Giants Software
Seri: Farming Simulator
Tür: Simülasyon Oyunu
Platformlar: Android, Nintendo Switch, iOS
Yayıncılar: Giants Software, Focus Home Interactive

Farming Simulator 20‘de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın. Farming Simulator 20 (FS 2020) çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın. FS 20 mobil Android ve iOS Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Farming Simulator 20 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Android Sürümü: 7.0 ve sonrası
  • İşlemci: arm64-v8a (64-bit) destekli işlemci
  • Boyut: 3 – 4 GB kullanılabilir boş alan
  • Fiyat: 40,99 TL

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Android Sürümü: iOS 11.0 veya daha üst sürümü
  • Boyut: 976.6 MB kullanılabilir boş alan
  • Fiyat: 5,99 $
  • Şu telefonlarla uyumlu; iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (12.9-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5-inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi-Fi + Cellular, ve iPod touch (7th generation).

Farming Simulator 2020 oyunu güncel Mobil, Android, iOS sistem gereksinimleri. Farming Simulator 20 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Farming Simulator 20 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Farming Simulator 20 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Farming Simulator 20 dosya boyutu ?, Farming Simulator 20, FS 20 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Farming Simulator 20 ne kadar yer kaplar ? Farming Simulator 20 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Farming Simulator 20 oynatır mı ?, Farming Simulator 20 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

- Advertisement -