God of War System Requirements

” God of War “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. God of War kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel God of War sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! God of War oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. God of War oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

God of War Nedir?

God of War; Savaş Tanrısı mitolojiye dayalı aksiyon-macera video oyunu serisinidir. 2005 yılında PlayStation 2 video oyun konsolu üzerinde piyasaya sürülen Sony’nin Santa Monica Studio’sunda David Jaffe tarafından yaratıldı ve birden fazla platformda sekiz oyundan oluşan PlayStation markası için amiral gemisi oldu.

Tasarımcılar: Todd Papy, Cory Barlog, David Jaffe,
Scott Rogers, Mark Simon, Jo Wright, Tobin Russell
Geliştiriciler: Ready at Dawn, Javaground, Daybreak Game Company,
SIE Santa Monica Studio
Türler: Aksiyon-macera oyunu, Hack and slash
Yayıncılar: Capcom, Sony Pictures, Sony Interactive Entertainment,
Sony Interactive Entertainment Europe
Adaylıklar: VGX Tüm Zamanların En Güçlü Kahramanları Ödülü

Öfkeyi kontrol et Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor..Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli.God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor. God of War sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir. 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci (CPU): AMD FX 6 Core veya İntel Core i5 2.7 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Radeon R7 260x veya GeForce GTX 650 Ti ekran kartı
 • Depolama (HDD): 60 GB sabit disk alanı
 • İlave Notlar: 64 bit bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor. DirectX 12 desteği

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci (CPU): AMD FX 8 veya İntel Core i7 4GHz
 • Bellek: 6+ GB VRAM – 16 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Radeon R9 390X veya GeForce GTX 980 Ti Ekran Kartı
 • Depolama (HDD): 60 GB Disk alanı + SSD
 • İlave Notlar: 64 bit bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor. DirectX 12 desteği

God of War oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. God of War Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde God of War oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. God of War oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. God of War boyutu ?, God of War kaç GB ? God of War ne kadar yer kaplıyor ? God of War sistem tavsiyesi, God of War oynatır mı ?, Bilgisayarım God of War kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.