Have a Nice Death

Sistem Gereksinimleri serimize roguelike 2D bir aksiyon oyunu olan Have a Nice Death Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Have a Nice Death minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Düzeni yeniden sağlamak için güvenilir tırpanınızı almanız ve çalışanlarınıza kimin patron olduğunu göstermeniz gerekecek. Death Inc.’in karanlık, büyüleyici, prosedürel olarak oluşturulmuş bölümlerini keşfedin ve burada her zaman en son ofis dedikodularını paylaşmaya istekli olan sevimli balkabağı kafalı yardımcınız Pump Quinn gibi çeşitli unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız.

Yıkıcı kombinasyonlar oluşturmak için bulabileceğiniz ve yükseltebileceğiniz 30’dan fazla benzersiz silah ve büyüyü kullanarak hızlı tempolu hack ve slash dövüşleriyle becerilerinizi geliştirin (ve tırpanlayın). Death ölemeyeceğine göre, Death Incorporated’ın her bölümündeki sayısız minyon ve patronun üstesinden gelmek için öğrendiklerinizi ve kazandıklarınızı kullanın… defalarca. Her koşudan sonra bir performans incelemesi, yolculuğunuzda ilerlemenize yardımcı olacak ilginç öğelerin ve yükseltmelerin kilidini açacağınızı garanti eder.

Have a Nice Death Kaç GB Yer Kaplar?

Have a Nice Death oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Have a Nice Death kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Have a Nice Death oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Have a Nice Death Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2100
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Have a Nice Death Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 6600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Have a Nice Death oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Have a Nice Death Kaldırır mı? Have a Nice Death Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Have a Nice Death Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Have a Nice Death oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Have a Nice Death oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Have a Nice Death oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.