Hearthstone: Heroes of Warcraft System Requirements

” Hearthstone: Heroes of Warcraft “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Hearthstone: Heroes of Warcraft kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Hearthstone: Heroes of Warcraft sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Hearthstone: Heroes of Warcraft oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Hearthstone: Heroes of Warcraft oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Hearthstone: Heroes of Warcraft Nedir?

Hearthstone: Heroes of Warcraft, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz dijital tahsil kart oyunudur. Mart 2013’te Penny Arcade Expo’da açıklanan oyun, Ocak 2014’te açık beta sürümüyle çıktı. Mart 2014’te Microsoft Windows ve macOS işletim sistemlerinde piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 11 Mart 2014
Geliştirici: Blizzard Entertainment
Motor: Unity
Ödüller: Multiplayer Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü, En İyi Mobil Oyun Dalında The Game Ödülü
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Tasarımcılar: Ben Brode, Mike Donais, Eric Dodds

Hearthstone: Heroes of Warcraft‘ın her sınıfını Warcraft serisinden bir şampiyon temsil ediyor. Warrior için Garrosh Hellscream, Shaman için Thrall, Rogue için Valeera Sanguinar, Paladin için Uther Lightbringer, Hunter için Rexxar, Druid için Malfurion Stormrage, Warlock için Gul’dan, Mage için Jaina Proudmoore, Priest için Anduin Wrynn. 2 Mart 2014’ten itibaren tüm meraklılarına “Ben geldim!” diyen Hearthstone: Heroes of Warcraft (HHoW), Blizzard’ın yeni göz bebeği olma yolunda hızla ilerliyor. Hearthstone: Heroes of Warcraft Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Windows Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): Windows XP / Vista / 7 / 8,
İşlemci (CPU): Intel® Pentium® D or AMD® Athlon™ 64 X2,
Bellek: 2 GB RAM,
Ekran Kartı (GPU): NVIDIA® GeForce® 6800 (256 MB) or ATI™ Radeon™ X1600 Pro (256 MB),
Depolama (HDD): 3 GB boş alan,

Windows Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): Windows 10 ( 64-bit ),
İşlemci (CPU): Intel Core™ 2 Duo E6600 (2.4 GHz) or AMD Athlon 64 X2 5000+ (2.6 GHz),
Bellek: 4GB RAM,
Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB) or ATI Radeon HD 4850 (512 MB),
Depolama (HDD): 3 GB boş alan,

Mac OS X Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): OS® X 10.9.5 (latest version),
İşlemci (CPU): Intel Core™ 2 Duo,
Bellek: 2 GB RAM,
Ekran Kartı (GPU): NVIDIA® GeForce® 8600M GT or ATI™ Radeon™ HD 2600 Pro,
Depolama (HDD): 3 GB boş alan,

Mac OS X Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): OS X® 10.11 (latest version),
İşlemci (CPU): Intel® Core™ i3 or better,
Bellek: 4 GB RAM,
Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GT 650M or ATI Radeon HD 5670 or better,
Depolama (HDD): 3 GB boş alan,

Hearthstone: Heroes of Warcraft oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Hearthstone: Heroes of Warcraft Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Hearthstone: Heroes of Warcraft oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Hearthstone: Heroes of Warcraft oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Hearthstone: Heroes of Warcraft dosya boyutu ?, Hearthstone: Heroes of Warcraft kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Hearthstone: Heroes of Warcraft ne kadar yer kaplar ? Hearthstone: Heroes of Warcraft sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Hearthstone: Heroes of Warcraft oynatır mı ?, Hearthstone: Heroes of Warcraft kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.