Human Fall Flat
- Advertisement -

Human: Fall Flat minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra sorunsuz Human: Fall Flat oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir. Oyun sistem gereksinimleri serimize Human: Fall Flat sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz!

Human: Fall Flat Nedir?

Human Fall Flat, Litvanyalı stüdyo No Brakes Games tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayımlanan bir platform-bulmaca video oyunudur. Temmuz 2016’da Microsoft Windows, Linux ve MacOS için, Mayıs 2017’de PlayStation 4 ve Xbox One için ve Aralık 2017’de Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 22 Temmuz 2016
Mod: Çok oyunculu oyun
Motor: Unity
Platformlar: Android, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Geliştiriciler: No Brakes Games, Codeglue
Yayıncılar: Curve Games, MP Digital, LLC, 505 Games
Türler: Bulmaca oyunu, Platform oyunu

Kanopilere tırmanın, asılı halatlardan kayın ve sallanın ya da yeşil alanlar boyunca uzanan ırmaklarda turlayın. Kereste’de 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla toplanın ve toplu inşa becerilerinizin sınırlarını zorlayın! Atölye oluşturucusu David Nielsen’den gelen bu seviye, efsanevi bir takımla inşa etme tecrübesi sunar. Devrilmiş kütüklerden atlayın, demirlerde sallanın ve akarsuda rafting yapma heyecanını tecrübe edin! Her düş seviyesinde kendinizi farklı bir ortamda bulacaksınız. Köşklerden şatolara, Aztek tapınaklarından karlı dağlara, ürkütücü mekanlardan sanayi bölgelerine kadar farklı farklı ortamlar sizi bekliyor. Her seviyede kullanabileceğiniz değişik rotalar ve kusursuz tasarlanmış bulmacalar sayesinde her oynayışınızda çevreyi keşfedip zekanızı konuşturun. Human: Fall Flat Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Human: Fall Flat Kaç GB Yer Kaplar?

Human: Fall Flat için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 500 MB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sistem gereksinimleri arasında Human: Fall Flat kaç GB ya da ne kadar yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

- Advertisement -

Human: Fall Flat Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 / AMD Athlon 64 X2
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 740 / Radeon HD 5770
 • VRAM: 1 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Human: Fall Flat Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
 • İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 / AMD A10-5800K
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 / Radeon RX 550
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Human: Fall Flat oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sonuç olarak Human: Fall Flat oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Human: Fall Flat oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Human: Fall Flat oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.