Knight Online
- Advertisement -

Knight Online kısaca KO, USKO, Steam KO sistem gereksinimleri nedir? Knight Online kaç GB, ne kadar yer kaplar, kaç GB RAM ve kaç GB ekran kartı ister, dosya boyutu kaç GB ya da bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşar mıyım? diye merak ediyorsan güncel Knight Online sistem gereksinimleri kendi sistemin ile karşılaştır! Knight Online oyununu sorunsuz oynamak için sistem özellikleriniz aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bunun dışında Knight Online oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.

Knight Online Nedir?

Knight Online oyunu kısaltması KO olan Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Ülkemizde global olarak USKO sunucularında oynanmaktadır. Bununla birlikte SteamKO olarak steam oyun platformu üzerinden de oynayabilirsiniz.

Çıkış tarihi:17 Ağustos 2004 (USKO); 2 Haziran 2011 (EUKO)
26 Ocak 2016 (Steam)
Yapımcılar: Mgame Corporation, Noahsystem
Mod: Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun
Geliştiriciler: Mgame Corporation, Noah System
Yayıncılar: NTT Game, Mgame Corporation

Knight Online ( USKO ), Karus ve El Morad arasındaki Büyük Savaş! Bu Milletlerden birine bağlılık gösterin ve becerilerinizi MMORPG evrenindeki en iyi PvP sistemlerinden birinde test edin! Knight Online, on yılı aşkın bir süredir sürekli geliştirme aşamasında olan PvP merkezli bir MMORPG’dir! İki ülke, El Morad ve Karus, Adonis Kıtasının egemenliği için sonsuz bir mücadeleye kilitlendi. Mevcut iki fraksiyondan birini seçme ve şan ve şeref getirme kararı ile karşı karşıya kalacaksınız. günün her saatinde belirlenen PvP Bölgeleri içindeki sabit aksiyon dolu PvP savaşları. Bununla birlikte Knight Online Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Knight Online Sistem Gereksinimleri Neler?

Knight Online Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Pentium 3 600MHz or better
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: 3D Acceleration
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Knight Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2120 – 3.1 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 128-bit
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Knight Online Kaç GB Yer Kaplar?

Knight Online için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde depolama alanı olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sistem gereksinimleri arasında Knight Online kaç GB ya da ne kadar yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

- Advertisement -

Knight Online, KO oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Dolayısıyla Knight Online oyununu bilgisayarınızda açıp oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bunu karşılamadığı taktirde Knight Online oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar yaşayabilirsiniz. Knight Online oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri, Knight OnlineKO dosya boyutu, kaç GB yer kaplar, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister, kaç GB depolama alanı ya da kaç GB internet yer gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz, Knight Online oynamak için gerekli olan sistem özellikleri bilgi sayfası.