Minecraft Dungeons System Requirements

” Minecraft Dungeons “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Minecraft Dungeons kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Minecraft Dungeons sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Minecraft Dungeons oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Minecraft Dungeons oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Minecraft Dungeons Nedir?

Minecraft Dungeons, Mojang tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan yeni bir zindan paletli oyunudur. Oyun Nisan 2020’de macOS, Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Çıkış tarihi: 2020
Yaratıcısı: Mans Olsen
Motor: Unreal Engine
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS
Türler: Aksiyon-macera oyunu, Dungeon crawl, Aksiyon Rol Yapma Oyunu

Minecraft Dungeons, Klasik zindan maceralarından esinlenilerek oluşturulmuş ve Minecraft evreninde geçen yepyeni aksiyon/macera oyununda mücadele edin. En fazla dört arkadaş birlikte oynayabilir veya tek başınıza cesurca zindanlara girebilirsiniz. Kötü Arch-Illager’ı yenme görevi için yeni ve şeytani moblara karşı aksiyon dolu, hazinesi bol ve birbirinden çeşitli bölümlerde savaşın. Minecraft Dungeons Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
  • İşlemci : Intel Core i3-3210 / AMD A8-7600 APU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 Serisi
  • Depolama: 1 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci : Intel Core i5-4690 / AMD A10-7800 APU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 700 Series / AMD Radeon Rx 200 Series
  • Depolama: 4 GB boş alan

Minecraft Dungeons oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Minecraft Dungeons Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Minecraft Dungeons oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Minecraft Dungeons oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Minecraft Dungeons dosya boyutu ?, Minecraft Dungeons kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Minecraft Dungeons ne kadar yer kaplar ? Minecraft Dungeons sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Minecraft Dungeons oynatır mı ?, Minecraft Dungeons kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.