Mount Blade Warband
- Advertisement -

Mount & Blade: Warband minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra sorunsuz Mount and Blade: Warband oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir. Oyun sistem gereksinimleri serimize Mount Blade Warband sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz!

Mount & Blade: Warband Nedir?

Mount & Blade: Warband, Orta Çağ temalı bir rol yapma video oyunu olan Mount & Blade için geliştirilen tek oyunculu ve çok oyunculu bir genişleme paketidir. Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştirilmekte olup, kamuoyuna ilk defa Aralık 2009 tarihinde duyurulmuştur.

Çıkış tarihi: 30 Mart 2010
Geliştirici: TaleWorlds
Seri: Mount & Blade
Modlar: Tek oyunculu, Çok oyunculu
Platformlar: PS 4, Xbox One, Android, Microsoft Windows,
MacOS, Linux, Klasik Mac OS, Mac OS
Yayıncılar: TaleWorlds, Paradox Interactive, Koch Media
Türler: Aksiyon, RYO, Strateji oyunu

Ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa sokun, topraklarınızı genişletin ve Kalradya Tahtı için düşmanlarınıza meydan okuyun! Mount & Blade: Warband Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Mount & Blade: Warband Kaç GB Yer Kaplar?

Mount Blade: Warband için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 1 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sistem gereksinimleri arasında Mount and Blade Warband kaç GB ya da ne kadar yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

- Advertisement -

Mount & Blade: Warband Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
 • Bellek: 512MB RAM
 • Ekran Kartı: 64MB RAM’li 3D ekran kartı
 • Sabit Disk: 1 GB boş alan
 • Ses: Standart ses

Mount & Blade: Warband Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core Duo / AMD Athlon 64 X2 3600+
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5200, ATI Radeon 9600
 • Sabit Disk: 1 GB boş alan
 • Ses: Standart ses

Mount & Blade: Warband oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sonuç olarak Mount & Blade: Warband oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Mount and Blade: Warband oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Mount & Blade: Warband oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.