MudRunner System Requirements

” MudRunner “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. MudRunner kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel MudRunner sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! MudRunner oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. MudRunner oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

MudRunner Nedir?

MudRunner, oyuncuları sürücü koltuğuna yerleştiren ve onları inanılmaz bir arazi taşıtlarının sorumluluğunu üstlenmeye cesaret ederek, sadece Sibirya manzaralarında sadece bir harita ve kılavuz olarak pusula ile cesaretlendiren nihai off-road deneyimidir!

TÜR: Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: Saber Interactive
YAYINCI: Focus Home Interactive
ÇIKIŞ TARİHİ: 31 Eki 2017

MudRunner, Her biri kendine özgü özelliklere ve takılabilir ekipmana sahip 19 güçlü arazi aracını sürün. Dinamik gündüz-gece döngüleri ile zorlu koşullarda vahşi, evcilleşmemiş manzaralarda tehlikeli koşullara dayanarak hedeflerinizi ve teslimatlarınızı tamamlayın. İyileştirilmiş grafiklerle zenginleştirilmiş etkileyici bir sanal alan ortamını keşfedin. Oyunun gelişmiş fizik motoru tarafından desteklenen aracınızın ağırlığına ve hareketine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu arazinin, azgın nehirlerin ve diğer engellerin üstesinden gelin. MudRunner Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel® Pentium Dual Core 2.0GHz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT or equivalent
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel® Core 2 Duo 2.5GHz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 or equivalent
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

MudRunner oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. MudRunner Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde MudRunner oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. MudRunner oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. MudRunner dosya boyutu ?, MudRunner kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, MudRunner ne kadar yer kaplar ? MudRunner sistem tavsiyesi, Bilgisayarım MudRunner oynatır mı ?, MudRunner kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.