NFS: Shift 2 Unleashed System Requirements

” NFS: Shift 2 Unleashed “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. NFS: Shift 2 Unleashed kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel NFS: Shift 2 Unleashed sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! NFS: Shift 2 Unleashed oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. NFS: Shift 2 Unleashed oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

NFS: Shift 2 Unleashed Nedir?

Shift 2: Unleashed, Need for Speed ​​serisinin on yedinci takdire sahip olan yarış video oyunudur. Slightly Mad Studios tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlandı. Oyun, Need for Speed’in doğrudan bir devamı olarak görev yapıyor: Shift ve orijinalinde tanıtılan birçok yönden genişliyor.

Çıkış tarihi: 29 Mart 2011
Seri: Need for Speed
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, iOS
Geliştiriciler: Slightly Mad Studios, Straight Right
Yayıncılar: Electronic Arts, ak tronic Software & Services GmbH

Shift 2: Unleashed, Büyük beğeni toplayan SHIFT franchise, SHIFT 2 UNLEASHED ile parçaya geri döner. Şimdiye kadarki en sürükleyici yarış video oyunu deneyimi, direksiyonun arkasında olmanın ve Sürücü Savaşı’nda rekabet etmenin tüm yoğunluğu ve neşesiyle gerçek sürücünün deneyimini hayata geçiriyor. SHIFT 2 UNLEASHED, yarış gününün tüm şiddetini, enerjisini ve heyecanını çığır açan otantik bir yarış deneyiminde sunar. NFS: Shift 2 Unleashed Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
 • İşlemci: Intel Core® 2 Duo /AMD Athlon X2 64 2.4GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce 8 Series / ATI HD3 Series – 512 MB VRAM
 • Depolama: 8 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX® 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3 2120 /AMD FX 4100 3.0+GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 710 / AMD Radeon R7 240
 • Depolama: 8 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX® 9.0c

NFS: Shift 2 Unleashed oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. NFS: Shift 2 Unleashed Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde NFS: Shift 2 Unleashed oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. NFS: Shift 2 Unleashed oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. NFS: Shift 2 Unleashed dosya boyutu ?, NFS: Shift 2 Unleashed kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, NFS: Shift 2 Unleashed ne kadar yer kaplar ? NFS: Shift 2 Unleashed sistem tavsiyesi, Bilgisayarım NFS: Shift 2 Unleashed oynatır mı ?, NFS: Shift 2 Unleashed kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.