Outward System Requirements

” Outward “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Outward kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Outward sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Outward oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Outward oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Outward Nedir?

Outward, Kanadalı stüdyo Nine Dots tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan açık dünya fantezi rol yapma oyunudur. Oyun hem çevrimiçi hem de yerel olarak çok oyunculu olarak oynanabilir.

Çıkış tarihi: 26 Mart 2019
Geliştirici: Nine Dots Studio
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS
Türler: Aksiyon Rol Yapma Oyunu, Açık dünya
Yayıncılar: Deep Silver, Koch Media

Olağanüstü yolculuklar büyük çaba gerektirir. Outward, gece ayazının veya enfeksiyon kapmış bir yaranın en az karanlıkta pusuya yatmış olan bir yırtıcı kadar tehlikeli olabildiği bir açık dünya RPG oyunudur. Aurai’nin büyüleyici, ama aynı zamanda ölümcül dünyasında hayatta kalmak için kurnaz, akıllı ve hazırlıklı olmanız gerekecek. Düşmanlarınızı yenmek için çeşitli stratejiler geliştirin, temel ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin ve bu yolculuğa yerel veya çevrimiçi olarak bir arkadaşınızla çıkın. Outward Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64-B-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-750 veya AMD FX 4100 – 3.0 Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTS 450 veya eşdeğer
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 5 2600 – 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 veya eşdeğer
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Outward oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Outward Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Outward oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Outward oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Outward dosya boyutu ?, Outward kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Outward ne kadar yer kaplar ? Outward sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Outward oynatır mı ?, Outward kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.