Paradise Lost System Requirements

” Paradise Lost “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Paradise Lost kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Paradise Lost sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Paradise Lost oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Paradise Lost oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Paradise Lost Nedir?

Paradise Lost, kayıplarla başa çıkma ve yıkım ile yaratım arasında denge kurma konusunda gizemli bir macera oyunudur. Seçimleriniz geçmiş ve şimdiki yaşamları şekillendirir ve ortaya çıkarır, gerçek doğanıza ışık tutar. Sonunda kendine cevap vermelisin – insanlık başka bir şansı hak ediyor mu? Yapıyor musun?

BAŞLIK: Paradise Lost
TÜR: Bağımsız Yapımcı
GELİŞTİRİCİ: PolyAmorous
YAYINCI: All in! Games
SERİ: All in! Games
ÇIKIŞ TARİHİ: 2020

Paradise Lost, Göz açıp kapayıncaya kadar, nükleer bir patlama ile bildiğimiz dünya yok oldu. Sen ve annen hayatta kaldın ama etrafta başka kimse yok. Yas ve kayıp yolunda yürüyün. Geçmişi anlayın ve uzun süredir kayıp Cennetin kaderine karar verin. 12 yaşında bir çocuksun. Güçsüz ve kederli, nükleer sonrası Avrupa olan ıssız çorak arazide geleceğini şekillendirmenin bir yolunu bulmalısın. Kararlarınız sayesinde duygularınız hakkında daha fazla şey anlayacak ve kendi kimliğinizi yaratacaksınız. Her karar size sığınağın geçmiş sakinlerinin duygularına ve dünyadaki kendi yerinizi anlamanıza kısa bir bakış getirecektir. Attığınız her adım farklı bir şey hissetmenizi sağlayacaktır. Paradise Lost Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7 / AMD Ryzen 7
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 1060
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Paradise Lost oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Paradise Lost Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Paradise Lost oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Paradise Lost oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Paradise Lost kaç GB ekran kartı ister?, Paradise Lost kaç GB RAM ister?, Paradise Lost kaç GB yer tutar?, Paradise Lost dosya boyutu ?, Paradise Lost kaç GB ?, Paradise Lost ne kadar yer kaplar ? Paradise Lost sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Paradise Lost oynatır mı ?, Paradise Lost kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.