Plague Inc: Evolved System Requirements

” Plague Inc: Evolved “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Plague Inc: Evolved kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Plague Inc: Evolved sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Plague Inc: Evolved oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Plague Inc: Evolved oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Plague Inc: Evolved Nedir?

Plague Inc: Evolved, İngiltere merkezli bağımsız oyun stüdyosu Ndemic Creations tarafından geliştirilen ve yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji simülasyon video oyunudur. Oyun, PC ve konsollar için geliştiricinin önceki oyunu Plague Inc.’in bir versiyonudur.

Çıkış tarihi: 20 Şubat 2014
Motor: Unity
Geliştirici: Ndemic Creations
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Türler: Gerçek zamanlı strateji oyunu, Simülasyon Oyunu
Platformlar: Android, PlayStation 4, Xbox One,
Microsoft Windows, Nintendo Switch, Mac OS, Linux

Plague Inc: Evolved, benzersiz bir strateji ve korkunç derecede gerçekçi bir simulasyon oyunudur. Patojeniniz “Sıfır nolu hasta”ya bulaştı. Artık insanların alacağı her türlü önleme uyum sağlayarak bu ölümcül, evrensel salgını geliştirerek insanlık tarihinin sonunu getirebilirsiniz. Plague Inc: Evolved strateji ve korkutucu derecede gerçekçi bir simülasyondur. Patojenlerin “İlk Hasta”ya bulaştı – şimdi ölümcül bir global Salgını yayarken, insanoğlunun kendisini savunmak için yaptıklarına adapte olmalı ve insanlık tarihini sona erdirmelisin. Plague Inc: Evolved Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8
 • İşlemci: Intel veya AMD 2.0 GHz Dual Core İşlemci
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: Integrated Graphics (512 MB)
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Desteklenmeyen video yonga setleri: Intel HD Graphics 3000,
  Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci:  Intel veya AMD 3.0 GHz Dual Core işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 Radeon HD 3600 (1 GB)
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000,
  Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Plague Inc: Evolved oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Plague Inc: Evolved Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Plague Inc: Evolved oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Plague Inc: Evolved oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Plague Inc: Evolved dosya boyutu ?, Plague Inc: Evolved kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Plague Inc: Evolved ne kadar yer kaplar ? Plague Inc: Evolved sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Plague Inc: Evolved oynatır mı ?, Plague Inc: Evolved kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.