Prison Life

Sistem Gereksinimleri serimize Tutuklu veya Muhafız olarak 3-11 oyuncu ile oynayacağınız Prison Life Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Prison Life minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Tutuklu veya Muhafız olarak 3-11 oyuncu ile oynayacağınız ve kaçmaya veya kaçışları önlemeye çalışacağınız çevrimiçi bir oyun. Yağmalayın, Üretin ve çıkışa doğru yol alın ya da aranan oyuncuları gardiyan olarak araştırın ve tutuklayın!

Mahkumların hapisten kaçmaları için 4 günleri varken gardiyanların kaçmalarını engellemesi gerekecek. Hapishanenin kısıtlı ve sınırsız alanlarındaki ganimeti bulun. Yasadışı eşyaları taşırken veya yasa dışı eylemlerde bulunurken tanık olmaktan kaçının. Kaçmak ve nadir kaynaklar elde etmek için yeraltını kazın. Bir çit kesici ve bir bomba gibi kaçmana yardımcı olacak farklı eşyalar yap! Oyuncuları yasadışı öğeler için arayın. Kısıtlı alanlarda bulunmak, metal dedektörlerinden metallerle dolaşmak ve daha fazlası gibi yasa dışı faaliyetlerde bulunan oyunculara tanık olun. İstenen oyuncuları tutuklayın ve hücreye gönderin. Hapishanenin dışındaki kırık duvarları/çitleri onarın.

Prison Life Kaç GB Yer Kaplar?

Prison Life oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 500 MB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Prison Life kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Prison Life oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Prison Life Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel/AMD 2.4 GHz CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Prison Life Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel/AMD Dual Core 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Prison Life oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Prison Life Kaldırır mı? Prison Life Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Prison Life Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Prison Life oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Prison Life oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Prison Life oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.