RAILGRADE

Sistem Gereksinimleri serimize demir yolları inşa etme üzerine bir inşaat stratejisi oyunu olan RAILGRADE Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. RAILGRADE minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

RAILGRADE, geleceğin dünya dışı şehirlerini değerli endüstrilere bağlamak için demiryolu ağları inşa etme hakkında bir inşaat strateji simülasyon oyunudur. Yakın bir gelecekte, şirketler uzak gezegenleri endüstriyel kolonilere dönüştürerek kaynaklarını ticari kazanç için toplamaya başladı. İşverenin Nakatani Chemicals, tam kapsamlı bir ekonomik çöküşün ardından bir koloninin kontrolünü kaybetti bu nedenle, yenilenen tren taşımacılığını kullanarak geriye kalanları kurtarmak artık sana bağlı. Hedefine ulaşmak için ray döşe, tren satın al ve istenen kargoyu taşı. Mümkün olan en verimli sistemi kurarak gerçekten başarılı bir taşıma ekonomisi oluştur. Belki de bu sayede koloniden geriye kalanlar kurtulur.

Basit inşaat araçları ile hemen başlamak ve işlek bir demir yolu teslimat sistemi kurmak çok kolay. Dağların, vadilerin ve diğer zorlayıcı arazilerin üstesinden gelmek için rayların yerleşimine dikkat et ve teslimat için en hızlı ya da en verimli rotayı oluştur. Kaynak girişlerini ve çıkışlarını kontrol et, iş akışını optimize et veya katalizör ve işçiler ile üretim hızını artır. Sanayiler arasında sabit bir üretim seviyesi sağlarsan veya yeterli su ve diğer ihtiyaçları taşırsan, koloninin şehirleri bir kez daha büyümeye ve gelişmeye başlayacak.

RAILGRADE Kaç GB Yer Kaplar?

RAILGRADE oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 5 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği RAILGRADE kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

RAILGRADE oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

RAILGRADE Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5 / AMD FX Series – 2.8GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GT 630 / AMD Radeon R7 240
VRAM: 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

RAILGRADE Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7 / AMD Ryzen 5 – 3.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GT 960 / AMD Radeon RX 570
VRAM: 4 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

RAILGRADE oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım RAILGRADE Kaldırır mı? RAILGRADE Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini RAILGRADE Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak RAILGRADE oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde RAILGRADE oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir RAILGRADE oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.