Rebel Inc: Escalation System Requirements

” Rebel Inc: Escalation “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Rebel Inc: Escalation kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Rebel Inc: Escalation sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Rebel Inc: Escalation oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Rebel Inc: Escalation oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Rebel Inc: Escalation Nedir?

Rebel Inc: Escalation. Plague Inc.’in yaratıcısından eşsiz ve derinden etkilenen bir siyasi / askeri stratejik simülasyon. Rekabetçi sivil ve askeri öncelikleri dengeleyin ve savaşın parçaladığı bir ülkeyi istikrara kavuşturmak için ölümcül bir isyanla başa çıkın.

Çıkış tarihi: 15 Ekim 2019
Geliştirici: Ndemic Creations
Yayıncı: Ndemic Creations
Platformlar: Microsoft Windows, Mac OS

Rebel Inc: Escalation‘da savaş sona erdi ancak hepimiz bunun ne demek olduğunu biliyoruz. İsyancı unsurların gücü ele geçirmesine izin vermeden; savaş yüzünden harap olmuş bir ülkede istikrarı sağlamak için insanların kalbini ve fikrini kazanmalı, ordu ve kamu önceliklerini dengede tutmalısınız. Dünya genelinde 130 milyondan fazla oyuncuya ulaşan Plague Inc.’nin ardından, Rebel Inc: Escalation, direnişin karmaşıklığından ve sonuçlarından ilham alan ilgi çekici ve stratejik bir meydan okuma sunuyor. Rebel Inc: Escalation, uluslararası kalkınma uzmanlarından beğeni topladı ve hatta bir uluslararası barış konferansında da yer aldı! Rebel Inc: Escalation Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5 520m – 2.0 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD graphics 530
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Desteklenmeyen video yonga setleri: Intel HD Graphics 3000,
  Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2120 – 3.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 /AMD R9 270x
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Desteklenmeyen video yonga setleri: Intel HD Graphics 3000,
  Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Rebel Inc: Escalation oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rebel Inc: Escalation Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Rebel Inc: Escalation oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Rebel Inc: Escalation oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Rebel Inc: Escalation dosya boyutu ?, Rebel Inc: Escalation kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rebel Inc: Escalation ne kadar yer kaplar ? Rebel Inc: Escalation sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Rebel Inc: Escalation oynatır mı ?, Rebel Inc: Escalation kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.