REPLACED

Sistem Gereksinimleri serimize R.E.A.C.H. adındaki bir yapay zekâyı canlandırdığın bilimkurgu oyunu Replaced Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Replaced minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

REPLACED, 1980’li yılların alternatif Amerika’sında geçen; bilimkurgu, geçmiş ve gelecek temalarını bünyesinde buluşturan, distopik, derin bir hikâye sunan ve serbest akışlı aksiyon savaşlarına ev sahipliği yapan 2.5D aksiyon tabanlı platform oyunudur. Kendi iradesi dışında bir insan vücuduna yerleştirilmiş olan R.E.A.C.H. adındaki bir yapay zekâyı canlandırırken onun Phoenix City ve çevresinde insan hayatına uyum sağlamak için verdiği çabalara tanık oluyorsun.

Yıkıcı bir nükleer olaydan sonra kalıcı hasara uğramış ve durumu giderek kötüleşmiş bir toplumda suçlular hüküm sürüyor. Yozlaşma ve açgözlülük had safhada. İnsanlar ve organları, iktidardakilerin gözünde paradan farksız. REPLACED, tek oyunculu bir oyun deneyimi sunmasının yanı sıra oyuncuları sinematik bir platform, piksel grafikler ve serbest akışlı aksiyon savaşları ile buluşturuyor. Oyun, karanlık cyberpunk temalı dünyası ile alternatif bir geçmişte geçen distopik ve derin hikâyesiyle oyuncuları içine çekiyor. Her şeyin bir bedeli olduğunu yeni öğrenen R.E.A.C.H. olarak bu dünyayı keşfet ve gizem perdesini arala.

Replaced Kaç GB Yer Kaplar?

Replaced oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 10 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Replaced kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Replaced oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Replaced Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Athlon II X3 450
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GT 510 / AMD Radeon R5 230
VRAM: 1 GB VRAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Replaced Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 6600 / AMD AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GT 730 / AMD Radeon R7 240
VRAM: 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Replaced oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Replaced Kaldırır mı? Replaced Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Replaced Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Replaced oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Replaced oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Replaced oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.