RimWorld System Requirements

” RimWorld “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. RimWorld kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel RimWorld sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! RimWorld oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. RimWorld oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

RimWorld Nedir?

RimWorld, Montreal merkezli geliştirici Ludeon Studios tarafından hazırlanan bir yapım ve yönetim simülasyonu video oyunudur.Psikoloji, ekoloji, silah oyunu, yakın dövüş, iklim, biyomlar, diplomasi, kişilerarası ilişkiler, sanat, tıp, ticaret ve daha fazlasını simüle ederek hikayeler üretir.

Çıkış tarihi: 15 Temmuz 2016
Mod: Tek oyunculu oyun
Besteciler: Alistair Lindsay
Motor: Unity
Geliştiriciler: Ludeon Studios, Tynan Sylvester
Türler: İnşaat ve yönetim simülasyonu, Bağımsız Video Oyunu

RimWorld bir hikaye üreticisidir. Hapse atılan korsanlar, umutsuz sömürgeciler, açlık ve hayatta kalma hakkındaki trajik, bükülmüş ve muzaffer hikayeleri birlikte yazmak için tasarlanmıştır. Dünyanın size attığı “rastgele” olayları kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan baskını ve gezici satıcı AI hikayeci tarafından hikayenize aktarılan bir karttır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hikaye anlatıcısı var. Randy Random çılgınca şeyler yapar, Cassandra Classic gerginliği arttırır ve Phoebe Chillax rahatlamayı sever.RimWorld Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 with 384 MB of RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 with 1 GB of RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

RimWorld oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. RimWorld Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde RimWorld oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. RimWorld oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. RimWorld dosya boyutu ?, RimWorld kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, RimWorld ne kadar yer kaplar ? RimWorld sistem tavsiyesi, Bilgisayarım RimWorld oynatır mı ?, RimWorld kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.