Riverbond

Sistem Gereksinimleri serimize voksel dünyasında geçen shoot-and-slash oyunu Riverbond Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Riverbond minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Riverbond, nefes kesici bir voksel dünyasında geçen 1 ila 4 oyuncu için eğlenceli ve çılgın bir eşli macera oyunudur. Görevleri tamamlamak, sevimli düşmanlarla savaşmak ve her şeyi küçük küpler halinde parçalamak için kahramanca bir yolculuğa çıkın! Sen ve arkadaşların Riverbond’un efsanevi kahramanları olacak mısınız?

Silahlar! Savaş! Patronlar! Gizli sandıklarda bir sürü yakın dövüş ve menzilli silah bulun ve düşmanları ve patronları yenmek için oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirin. Hedefler! Her harita size bir hedefle meydan okuyacaktır. Bunu tamamlayın ve şampiyon olma yolundasınız! Tek başınıza veya Arkadaşlarla oynayın Riverbond, tek oyunculu olarak veya açılan/çıkan kanepeli kooperatifte 4 oyuncuya kadar tamamen oynanabilir. Yıkılabilir Kübik Dünya Büyüleyici voksel ortamlarını kesebileceğinizi, parçalayabileceğinizi ve genel olarak ortalığı alt üst edebileceğinizi söylemiş miydik? Gerçek zamanlı fiziğin muhteşemliğini deneyimlemek istiyorsanız çıldırın. Riverbond oyununu Steam, Epic Games, Nintendo Switch ve PlayStation 4 Platformlarından satın alıp, indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Riverbond Kaç GB Yer Kaplar?

Riverbond oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 650 MB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Riverbond kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Riverbond oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Riverbond Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel 2.0 Ghz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 600 Series
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 650 MB kullanılabilir alan

Riverbond Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel 3.0 Ghz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVDIA GTX 900 Series
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 650 MB kullanılabilir alan

Riverbond oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Riverbond Kaldırır mı? Riverbond Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Riverbond Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Riverbond oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Riverbond oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Riverbond oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.