Rogue Legacy 2

Sistem Gereksinimleri serimize Cellar Door Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan platform video oyunu Rogue Legacy 2 Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Rogue Legacy 2 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Rogue Legacy 2, Rogue LeRogue Legacy 2 soysal bir rogue-LITE’dir. LITE, tipik bir roguelike türünün (rastgele koşular, değişen karakterler ve daha fazlası) tüm özelliklerine sahip olan, ancak bunun yanında yükseltmelerin ve ölü varislerin de kalıcı olduğu bir oyundur. Bu oyunda seni tanımlayan şey mirasındır. Ebeveynlerinin mirasını çocuklarına daha iyi bir dövüş fırsatı yaratmak için harca ve aile malikâneni büyüt. Her çocuk kendine has özellikleri ve yeteneklere sahiptir. Onları benzersiz yapan da budur. Kızın bir okçu olabilir. Aynı zamanda bir vegan da olabilir. Her defasında farklı bir deneyime hazır ol. Rogue Legacy 2, oyunu istediğin gibi oynamana imkân verir. Rastgele oluşturulmuş bir dünyanın derinliklerine hızlı ve sert bir dalış yap. Ya da büyük zorluklarla karşılaşmaya hazır olana kadar yavaş ve istikrarlı bir şekilde karakterini geliştir.

Krallığa her girişinde yeni canavarlar, yeni tuzaklar ve yeni bir düzen seni bekliyor olacak. Başarıyı ezberlemenin değil, doğaçlamanın getirdiği bir dünya. Her sınıfın oynanışı farklıdır. İster Okçu olarak Sarmaşık Kanopiler üzerinden düşmanlarına zehirli oklar yağdır. İster Mızraklı Ejder Süvarisi olarak gökyüzünde süzülüp düşmanlarına yüksek hızda saldırılar gerçekleştir. Ya da neşeli bir ozan olarak şarkılar söyle, dans et ve ardında cesetler bırak. Rogue Legacy 2, 15 yeni sınıfla 15 farklı oynayış tarzına olanak sağlıyor.

Rogue Legacy 2 Kaç GB Yer Kaplar?

Rogue Legacy 2 oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Rogue Legacy 2 kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Rogue Legacy 2 oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Rogue Legacy 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel/AMD 2.0 Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 680 / AMD R9 280X
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Rogue Legacy 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel/AMD 3.0 Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 680 / AMD R9 280X
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Rogue Legacy 2 oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Rogue Legacy 2 Kaldırır mı? Rogue Legacy 2 Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Rogue Legacy 2 Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Rogue Legacy 2 oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Rogue Legacy 2 oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Rogue Legacy 2 oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.