Romans: Age of Caesar

Sistem Gereksinimleri serimize oynaması ücretsiz büyük strateji MMO oyunu Romans: Age of Caesar Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Romans: Age of Caesar minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Deneyimli şehir kurucu geliştiricilerinden oluşan bir ekipten bir ortak MMORTS olan Romans: Age of Caesar, Stronghold geliştiricileri Firefly Studios’un en son tarihi strateji oyunudur. Romalılarda oyuncular kaynakları toplarken, ticaret yollarını yeniden kurarken ve ortak şehir devletlerini barbar istilasından korurken imparatorluğu yeniden inşa etmelidir! Birlikte Roma’yı İnşa Edin.

Ortak bir açık dünyada diğer oyuncularla birlikte inşa ederken, ticaret yaparken ve savaşırken klasik şehir kurma oyununu çevrimiçi olarak deneyimleyin. Şehir başına 16 oyuncuya kadar, valiler imparatorluğu büyütmek ve yeniden inşa etmeye başlamak için işbirliği yapmalıdır. Ekonominizi Büyütün Bölgenizin ötesinde yeni yerleşimler, benzersiz kaynaklar ve büyüyen tehditlerle dolu geniş bir imparatorluk haritası var. Rakip şehir devletleriyle ittifaklar kurun, cumhuriyeti canlandırın ve Roma İmparatorluğunu eski ihtişamına kavuşturun! Bir İmparatorluğu Yeniden Kur.

Romans: Age of Caesar Kaç GB Yer Kaplar?

Romans: Age of Caesar oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 1.5 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Romans: Age of Caesar kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Romans: Age of Caesar oynamak için gerekli olan İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Ekran Kartı (GPU) ve diğer PC Sistem Gereksinimleri bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Romans: Age of Caesar Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel/AMD 2.0GHz CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 Compatible Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1.5 GB kullanılabilir alan

Romans: Age of Caesar oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Romans: Age of Caesar Kaldırır mı? Romans: Age of Caesar Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Romans: Age of Caesar Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Romans: Age of Caesar oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Romans: Age of Caesar oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Romans: Age of Caesar oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.