Sniper Elite 4 System Requirements

” Sniper Elite 4 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Sniper Elite 4 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Sniper Elite 4 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Sniper Elite 4 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Sniper Elite 4 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Sniper Elite 4 Nedir?

Sniper Elite 4, Rebellion Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan üçüncü şahıslara ait bir taktiksel shooter gizli video oyunudur. Sniper Elite III’ün devamı olan oyun 14 Şubat 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 14 Şubat 2017
Geliştirici: Rebellion
Seri: Sniper Elite
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Türler: Taktiksel Nişancı Oyunu, Gizlilik Oyunu, Üçüncü şahıs nişancı

Sniper Elite 4, Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalya’yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et. Ödüllü selefinin sonrası üzerine kurulu Sniper Elite 4, bol güneşli Akdeniz sahil kasabalarından, eski ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadası boyunca oradan oraya taşımaktadır. Sniper Elite 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  • Depolama: 25 GB Sabit Disk Alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480
  • Depolama: 25 GB Sabit Disk Alanı

Sniper Elite 4 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Sniper Elite 4 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Sniper Elite 4 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Sniper Elite 4 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Sniper Elite 4 dosya boyutu ?, Sniper Elite 4 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Sniper Elite 4 ne kadar yer kaplar ? Sniper Elite 4 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Sniper Elite 4 oynatır mı ?, Sniper Elite 4 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.