STAR WARS: The Old Republic System Requirements

” STAR WARS: The Old Republic “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. STAR WARS: The Old Republic kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel STAR WARS: The Old Republic sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! STAR WARS: The Old Republic oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. STAR WARS: The Old Republic oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

STAR WARS: The Old Republic Nedir?

Star Wars: The Old Republic, sizi hikaye odaklı efsanenin merkezine yerleştiren, oynaması ücretsiz bir MMORPG’dir. Klasik filmlerden önceki üç bin yılda, çok uzaklardaki galakside Jedi, Sith, Ödül Avcısı veya diğer birçok ikonik Star Wars rolünden biri olarak oynayın.

BAŞLIK: STAR WARS: The Old Republic
TÜR: Oynaması Ücretsiz, Devasa Çok Oyunculu, RYO
GELİŞTİRİCİ: BioWare
YAYINCI: Electronic Arts
SERİ: Star Wars
ÇIKIŞ TARİHİ: 20 Aralık 2011

Star Wars: The Old Republic, sizi hikaye odaklı Star Wars efsanesinin merkezine yerleştiren ve Oynaması Ücretsiz seçeneğine sahip olan tek devasa çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Jedi, Sith, Ödül Avcısı veya diğer birçok ikonik Star Wars rolünden biri olarak oynayın ve klasik filmlerden önceki üç bin yılda çok uzaklardaki galaksiyi keşfedin. 5 anlatım genişletmesiyle birlikte Güç™’ün Aydınlık veya Karanlık tarafında ilerlemeyi seçerek kendi Star Wars maceranızın kahramanı olun. STAR WARS: The Old Republic Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 / Intel Core 2 Duo – 2.0GHz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 3000/ AMD Radeon HD 7450 / Nvidia GeForce 610
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i3 8100
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 / NVIDIA GTX 960
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

STAR WARS: The Old Republic oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. STAR WARS: The Old Republic Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde STAR WARS: The Old Republic oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. STAR WARS: The Old Republic oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. STAR WARS: The Old Republic kaç GB ekran kartı ister?, STAR WARS: The Old Republic kaç GB RAM ister?, STAR WARS: The Old Republic kaç GB yer tutar?, STAR WARS: The Old Republic dosya boyutu ?, STAR WARS: The Old Republic kaç GB ?, STAR WARS: The Old Republic ne kadar yer kaplar ? STAR WARS: The Old Republic sistem tavsiyesi, Bilgisayarım STAR WARS: The Old Republic oynatır mı ?, STAR WARS: The Old Republic kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.