Streamer Life Simulator
- Advertisement -

Streamer Life Simulator minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra sorunsuz Streamer Life Simulator oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir. Oyun sistem gereksinimleri serimize Streamer Life Simulator sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz!

Streamer Life Simulator Nedir?

Streamer Life Simulator, çok kapsamlı bir yayıncı yaşam simülasyon oyunudur. Dünyanın en popüler yayıncısı olun. Sıfırdan başlayarak dünyanın en popüler insanlarından biri olun. Karakterinizi geliştirin ve kendinize yeni ekipmanlar satın alın.

BAŞLIK: Streamer Life Simulator
TÜR: Aksiyon, Macera, Simülasyon, Strateji
GELİŞTİRİCİ: Cheesecake Dev
YAYINCI: Cheesecake Dev
SERİ: Cheesecake Dev
ÇIKIŞ TARİHİ: 21 Ağustos 2020

Kötü mahallenizden uzaklaşın ve daha güçlü internet altyapısına sahip yeni mahalleye yerleşin. İstediğiniz özelliklerle bilgisayarı oluşturun ve yayına başlayın. Takipçilerinizle sohbet edebilir ve bağış toplayabilirsiniz. Oynadığınız oyunları yayınlayın. Kazandığınız parayla yatırım yapabilir ve paranızı artırabilirsiniz. Yeni oyunları ve etkinlikleri takip ederek. Yeni oyunlar satın alın. Doğru zamanda doğru oyunu oynayarak. Yeni insanların sizi keşfetmesine izin verin. Popüler oyunların turnuvalarına katılarak kendinizi insanlara kanıtlayın ve turnuva ödülleri kazanın. Çevrenizle etkileşime girebilir ve ek para kazanmak için farklı işler yapabilirsiniz. Çevremizdeki çöpleri araştırın ve faydalı şeyler bulun. Rehin dükkanlarında satış yapın ve ekstra para kazanın. Etrafta ek işler yaparak para kazanın. Streamer Life Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Streamer Life Simulator Kaç GB Yer Kaplar?

Streamer Life Simulator için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 5 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sistem gereksinimleri arasında Streamer Life Simulator kaç GB ya da ne kadar yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

- Advertisement -

Streamer Life Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel / AMD – 2.0 GHz Dual Core CPU
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Streamer Life Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel / AMD – 2.5 GHz Dual Core CPU
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / Radeon RX 470
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Streamer Life Simulator oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sonuç olarak Streamer Life Simulator oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Streamer Life Simulator oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Streamer Life Simulator oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.